Ogłoszenia Parafialne na XIV Niedziele Zwykłą

1. Nabożeństwo do Krwi Chrystusa codziennie po Mszy Świętej o godzinie 17:30, a w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 18:00.

2. Przyszłą niedziela jest trzecią niedzielą lipca. O godzinie 14:30 Dróżki Krwi Chrystusa, a o godzinie 16:00 Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie Duszy i Ciała.

3. W środę święto św. Benedykta: Opata i patrona Europy.

4. W sobotę o godzinie 10:00 zbiórka dla ministrantów.

5. W czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie indywidualne błogosławieństwo Relikwią Krwi Pańskiej.

6. Wciąż pamiętajmy o zbieraniu różnego rodzaju nakrętek plastikowych na rzecz naszego hospicjum i metek z herbaty „Lipton”. Można przynosić je do zakrystii. Na drzwiach oraz na tablicy ogłoszeni pojawił się plakat z oznaczeniami jakie przedmioty plastikowe można przynosić. Nie tylko nakrętki ale również różnego rodzaju pojemniki oraz butelki ale muszą one zawierać oznaczenia które są podane na plakacie.

Intencje Mszalne:

Relikwiarz

09.07 Poniedziałek: Za śp. Mieczysława Kasperczuk

10.07 Wtorek: Za śp. Mieczysława Kasperczuk

11.07 Środa:Za śp. Mieczysława Kasperczuk

12.07 Czwartek: Za śp. Mieczysława Kasperczuk

13.07 Piątek:Za śp. Mieczysława Kasperczuk

14.07 Sobota: Za śp. Mieczysława Kasperczuk

15.07 Niedziela:

09:00: Za śp. Stanisławę i Zygmunta Rybak.

11:00: W rocznice ślubu Wandy i Jana o Boże bł. dla nich i ich dzieci .

16:00 Za śp. Sylwestra Błaszczaka oraz o potrzebne łaski dla Barbary Stefańskiej.

18:00: Za śp. Mieczysława Kasperczuk.