Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Adwentu (27.11.2022)

1. Dzisiaj rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Przez kolejne trzy dni podczas Mszy o godz. 18.00 o. Piotr Łoza będzie głosił nauki rekolekcyjne. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa.

2. Dzisiaj Msza o godz. 11.00 będzie w intencji rodzin. Podczas Mszy będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich, a na zakończenie błogosławieństwo relikwią krwi Chrystusa dla całych rodzin.

Po Mszy zapraszamy na spotkanie dla par. W tym czasie dzieci będą miały zapewnioną opiekę. Spotkanie potrwa 1,5 godziny.

Msza w intencji małżeństw oraz spotkania po niej będą w każdą 4 niedzielę miesiąca.

3. W Adwencie zapraszamy szczególnie dzieci ze swoimi rodzinami na msze ku czci Maryi tzw. Roraty. W środę Msza będzie o godz. 17.30 (wyjątkowo podczas rekolekcji o 18.00) i w sobotę o 7.00. Na Mszę dobrze jest zabrać lampiony. Jeżeli ktoś ich nie ma można zabrać z koszyka z tyłu kościoła.

4. W piątek odwiedziny chorych od godz. 10.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 16.30.

4. W sobotę po Roratach różaniec i 15 minutowa adoracja.

5. W sobotę o godz. 11.00 zapraszamy młodzież, która chciałaby pójść wspólnie na halę sportową.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 8.30 modlimy się za za zmarłych tzw. wypominkami.

7. Za tydzień po Mszy o godz. 9.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziesiątką różańca. Prowadzi 2 róża.

8. Za tydzień po Mszy o godz. 11.00 spotkanie mają dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej oraz ich rodzice.

Poniedziałek (28.11)

Wtorek (29.11)

Środa (30.11)

Czwartek (1.12) O opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego, uzdrowienie duszy i ciała po wypadku i powrót do zdrowia dla Pawła, Kasi i Karoliny