Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Chrystusa Króla (20.11.2022)

1. Dzisiaj święcimy opłatki na stół wigilijny. W sobotę ministranci będą je roznosili po domach.

2. Dzisiaj podczas Mszy o godzinie 11.00 zostaną poświęcone książeczki do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do I Komunii.

3. Dzisiaj po Mszy o godz. 18.00 jest kolejne spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do wyjazdu na Światowe Dni Młodych w Lizbonie.

4. W sobotę o godz. 18.30 zapraszamy na adorację w intencji małżeństw.

5. W przyszłą niedzielę Msza o godz. 11.00 będzie w intencji rodzin. Podczas Mszy będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich, a na zakończenie błogosławieństwo relikwią krwi Chrystusa dla całych rodzin.

Po Mszy zapraszamy na spotkanie dla par. W tym czasie dzieci będą miały zapewnioną opiekę. Spotkanie potrwa 1,5 godziny.

Msza w intencji małżeństw oraz spotkania po niej będą w każdą 4 niedzielę miesiąca.

6. Za tydzień rozpoczyna się Adwent. Rozpoczniemy go rekolekcjami adwentowymi, które poprowadzi o. Piotr Łoza – paulin z Jasnej Góry. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa.

7. Przez wszystkie niedziele listopada o godz. 8.40 modlimy się za zmarłych tzw. wypominki.