Ogłoszenia parafialne w VIII Niedzielę Zwykła (26.02.2017)

1. W środę 1 marca rozpoczynamy Wielki Post. W tym dniu obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i post ścisły (jeden posiłek do syta dla osób od 14 do 60 roku życia). Zapraszamy na Mszę Świętą z obrzędem posypania głowy popiołem o godzinie 18.00.
  2. W najbliższy piątek odwiedziny chorych od godziny 9.30. Spowiedź pierwszopiątkowa od godziny 16.30.
  3. W sobotę o godzinie 11.00 swoje spotkanie mają ministranci.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziesiątką różańca. W róży wymiana tajemnic.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 11.00 spotkanie ma gr. 1 młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  6. Za tydzień 5 marca po Mszy Świętej o godzinie 11.00 odbędzie się koncert dzieci uczących się gry na skrzypcach w szkole Suzuki.
  7. W czwartek zapraszamy po Mszy na nabożeństwo do Krwi Chrystusa i indywidualne błogosławieństwo relikwią Pańską.
  8. Droga Krzyżowa w każdy piątek o godzinie 18.00. W czasie Wielkiego Postu nie będzie piątkowej adoracji przed Najświętszym Sakramentem.
  9. Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 17.30. Za uczestnictwo w nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (odbycie spowiedzi; przyjęcie Komunii Świętej; Modlitwa „Ojcze Nasz” i Zdrowaś Mario” w intencji papieża)
  • 27.02 Poniedziałek:
  • 1) O złamanie przekleństwa ciążącego nad rodziną Jana i Grażyny, firmy i dóbr doczesnych przez Krew Chrystusa z prośbą o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
  • 28.02 Wtorek:

1.03 Środa godz. 18.00

Godz. 18.00
  • 2.03 Czwartek:
    2) Za Ś.P. Jacka Wilka (int. od mamy Krystyny)
  • 3.03 Piątek:
    2) Za Ś. P. Marię i Kazimierza Kmita

4.03 Sobota:

2) Za Ś.P. Stanisławę Buchmiet i Ś.P. Jadwigę Łojko
  • 9.00 – 1) Za dusze w czyśćcu cierpiące
    2) Za Ś.P. Zofię, Kazimierza Piekarczyk; Ś.P. Stanisława Hanczar
    11.00 – 1) Za Parafian
    18.00 – 1) O złamanie przekleństwa ciążącego nad rodziną Jana i Grażyny, firmy i dóbr doczesnych przez Krew Chrystusa z prośbą o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
    2) Za Ś.P. Stanisławę i Mariana (int. od Krzysztofa i Eli z domownikami)