Ogłoszenia parafialne w I Niedzielę Wielkiego Postu (5.03.2017)

1. Po Mszy Świętej o godzinie 11.00 odbędzie się koncert charytatywny dzieci uczących się gry na skrzypcach w szkole Suzuki.
  2. Po Mszy Świętej o godzinie 11.00 spotkanie ma gr. 1 młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. W przyszłą niedzielę spotkanie ma gr. 2.
  3. W sobotę o godzinie 11.00 zbiórka ministrantów.
  4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Świętej o godzinie 11.00 poświęcimy książeczki do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  5. W czwartek zapraszamy po Mszy na nabożeństwo do Krwi Chrystusa i indywidualne błogosławieństwo relikwią Pańską.
  6. Droga Krzyżowa w każdy piątek o godzinie 18.00. W czasie Wielkiego Postu nie będzie piątkowej adoracji przed Najświętszym Sakramentem.
  7. Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 17.30. Za uczestnictwo w nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (odbycie spowiedzi; przyjęcie Komunii Świętej; Modlitwa „Ojcze Nasz” i Zdrowaś Mario” w intencji papieża)
  8. Intencja papieska na marzec dla członków Żywego Różańca:
    Aby prześladowani chrześcijanie doświadczyli wsparcia całego Kościoła przez modlitwę i w postaci pomocy materialnej.
  • 06.03 Poniedziałek: 1) O złamanie przekleństwa ciążącego nad rodziną Jana i Grażyny, firmy i dóbr doczesnych przez Krew Chrystusa z prośbą o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
    2) O dobrą pracę, zdrowie, szczęście, błogosławieństwo Boże dla rodziny i nawrócenie córki
  • 07.03 Wtorek: 1) O złamanie przekleństwa ciążącego nad rodziną Jana i Grażyny, firmy i dóbr doczesnych przez Krew Chrystusa z prośbą o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
    2) Dziękczynna za dar życia dzieci i wnucząt, z prośbą o uzdrowienie zranionych serc i doświadczenie Bożej Miłości
  • 08.03 Środa: 1) O złamanie przekleństwa ciążącego nad rodziną Jana i Grażyny, firmy i dóbr doczesnych przez Krew Chrystusa z prośbą o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
    2) W int. Urszuli z okazji urodzin
  • 09.03 Czwartek: 1) O złamanie przekleństwa ciążącego nad rodziną Jana i Grażyny, firmy i dóbr doczesnych przez Krew Chrystusa z prośbą o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
  • 10.03 Piątek: 1) O złamanie przekleństwa ciążącego nad rodziną Jana i Grażyny, firmy i dóbr doczesnych przez Krew Chrystusa z prośbą o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
    2) Za ś.p. Agnieszkę Siatkowską
  • 11.03 Sobota: 1) O złamanie przekleństwa ciążącego nad rodziną Jana i Grażyny, firmy i dóbr doczesnych przez Krew Chrystusa z prośbą o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
    2) W 4. urodziny Marianny o opiekę Bożą i łaski przez Krew Chrystusa
    9.00 – Za ś.p. Zofię Ławniczak i za ś.p. Józefę Matyja
    11.00 – 1) Za parafian
    2) O uzdrowienie duszy i ciała dla Teda Swigoń
    18.00 – 1) O złamanie przekleństwa ciążącego nad rodziną Jana i Grażyny, firmy i dóbr doczesnych przez Krew Chrystusa z prośbą o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
    2) Za ś.p. Stanisławę Ekielską (int. od rodziny Chętkowskich)