Ogłoszenia parafialne w V Niedzielę Zwykła (5.02.2017)

1. Zapraszamy do Wspólnoty Żywego Różańca. Żeby powstała „róża” potrzebnych jest 20 osób, które podejmą się codziennej modlitwy „dziesiątką” różańca świętego.
  2. Po Mszy Świętej o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziesiątką różańca. W róży wymiana tajemnic.
  3. Po Mszy Świętej o godzinie 11.00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii.
  4. Również po Mszy o godzinie 11.00 spotkanie grupy 1 młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. W przyszłą niedzielą swoje spotkanie ma grupa 2. Kto w kandydatów tego nie zrobił prosimy dostarczyć akt chrztu najpóźniej do 12 lutego.
  5. W czwartek zapraszamy po Mszy na nabożeństwo do Krwi Chrystusa i indywidualne błogosławieństwo relikwią Pańską, a w piątek na adorację przed Najświętszym Sakramentem od godziny 18.00 do 19.00.
  6. Wspomnienia liturgiczne: poniedziałek, wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników; piątek, wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy, sobota wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes
  • 06.02 Poniedziałek:
    1) Za ś.p. Ludmiłę Niewmierzyską-Kłysik. Msza greg.
    2) Dziękczynna za dar życia dzieci i wnucząt, z prośbą o uzdrowienie zranionych serc i doświadczenie Bożej Miłości
  • 07.02 Wtorek: 1) Za ś.p. Ludmiłę Niewmierzyską-Kłysik. Msza greg.
    2) Za ś.p. Agnieszkę Gawlak-Łuszczyńską (int. od zakładu pogrzebowego Concordia)
  • 08.02 Środa: 1) Za ś.p. Ludmiłę Niewmierzyską-Kłysik. Msza greg.
    2) Dziękczynna za dar życia dzieci i wnucząt, z prośbą o uzdrowienie zranionych serc i doświadczenie Bożej Miłości
  • 09.02 Czwartek: 1) Za ś.p. Ludmiłę Niewmierzyską-Kłysik. Msza greg.
    2) Za ś.p. Agnieszkę Gawlak-Łuszczyńską
    (int. od Danuty Pieciukomis z rodziną)
  • 10.02 Piątek: 1) Za ś.p. Ludmiłę Niewmierzyską-Kłysik. Msza greg.
    2) Za ś.p. Agnieszkę Gawlak-Łuszczyńską (int. od dyrekcji i kolegów Zespołu Szkół Plastycznych w Częstochowie)
  • 11.02 Sobota: 1) Za ś.p. Ludmiłę Niewmierzyską-Kłysik. Msza greg.
    2) Za ś.p. Agnieszkę Gawlak-Łuszczyńską
    (int. od rodziny Tomżyńskich)
    3) Z okazji urodzin Gabrieli, z podziękowaniem za otrzymane dary i łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie
    9.00 – Za ś.p. Bożenę Mateja
    11.00 – 1) Za ś.p. Ludmiłę Niewmierzyską-Kłysik. Msza greg.
    2) Za ś.p. Piotra (int. od rodziny Zatoniów)
    18.00 – Za parafian