Ogłoszenia parafialne w VI Niedzielę Zwykła (12.02.2017)

1. Zapraszamy do Wspólnoty Żywego Różańca. Żeby powstała „róża” potrzebnych jest 20 osób, które podejmą się codziennej modlitwy „dziesiątką” różańca świętego.
  2. Po Mszy Świętej o godzinie 11.00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii.
  3. Po Mszy o godzinie 11.00 spotkanie grupy 2 młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Kto z kandydatów tego nie zrobił prosimy o dostarczenie aktu chrztu.
  4. W sobotę spotkanie dla ministrantów i kandydatów do służby ołtarza o godzinie 11.00.
  5. W przyszłą niedzielę jest trzecia niedziela miesiąca, o godzinie 14.30 zapraszamy na różaniec do Krwi Chrystusa, a o 16.00 na Mszę Świętą ku czci Krwi Chrystusa.
  6. W czwartek zapraszamy po Mszy na nabożeństwo do Krwi Chrystusa i indywidualne błogosławieństwo relikwią Pańską, a w piątek na adorację przed Najświętszym Sakramentem od godziny 18.00 do 19.00.
  7. Wspomnienia liturgiczne: wtorek, święto świętych Cyryla, mnicha, i Metodego, biskupa – patronów Europy;
  • 13.02 Poniedziałek:
    1) Za ś.p. Ludmiłę Niewmierzyską-Kłysik. Msza greg.
    2) O przemianę serca dla Lidii, o uwolnienie od wszelkiego zła przez Krew Chrystusa oraz o nawrócenie i powrót do sakramentów za wstawiennictwem Niepokalanego Serca Maryi
  • 14.02 Wtorek: 1) Za ś.p. Ludmiłę Niewmierzyską-Kłysik. Msza greg.
    2) Za ś.p. Agnieszkę Gawlak-Łuszczyńską (int. od Joanny Szczepaniak i rodziny Woszczyków)
  • 15.02 Środa: 1) Za ś.p. Ludmiłę Niewmierzyską-Kłysik. Msza greg.
    2) O przebłaganie Boga Ojca i okazanie miłosierdzia za przewinienia z ziemskiej pielgrzymki wszystkich przodków z rodziny Komadowskich, Eugenii Komadowskiej, Lecha Zakrzewskiego i przebłaganie dla wszystkich dusz, które przychodzą o pomoc na posesję
  • 16.02 Czwartek: 1) Za ś.p. Ludmiłę Niewmierzyską-Kłysik. Msza greg.
  • 17.02 Piątek: 1) Za ś.p. Ludmiłę Niewmierzyską-Kłysik. Msza greg.
  • 18.02 Sobota: 1) Za ś.p. Ludmiłę Niewmierzyską-Kłysik. Msza greg.
    2) Za ś.p. Stanisława Kałużyńskiego
    9.00 – Za ś.p. Józefę i Antoniego Matyja
    11.00 – 1) Za Mikołaja z okacji 1. rocznicy urodzin
    2) O opiekę Matki Bożej i błogosławieństwo Boże dla Tymka z okazji 4. rocznicy urodzin oraz za ś.p. Wandę Frydrych, w 2. rocznicę śmierci
    16.00 –
    18.00 – 1) Za ś.p. Ludmiłę Niewmierzyską-Kłysik. Msza greg.
    2) Za ś.p. Stanisława Rurajskiego w 21 roczn. śmierci