Ogłoszenia parafiale na II niedzielę adwentu

Rozpoczynamy dziś drugi tydzień adwentu. Msze Święte roratne są odprawiane w naszej parafii dwa razy w tygodniu: we środę i w sobotę o godz. 17.30. zapraszamy wszystkich do brania udziału w tych Mszach Świętych. Pamiętajmy by na nie zabierać świece.

Młodzież, która chce się przygotowywać do przyjęcia sakramentu bierzmowania w naszej parafii może zapisywać się w zakrystii.

Opłatki poświęcone, na stół wigilijny razem z planem wizyty duszpasterskiej są roznoszone w naszej parafii przez ministrantów. w tym tygodniu ministranci będą je roznosić w dniach: środa, czwartek i piątek od godz. 18.00.

We czwartek po Mszy Świętej zapraszamy na nabożeństwo do Krwi Chrystusa z indywidualnym błogosławieństwem relikwią Krwi Pańskiej.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w nocnym czuwaniu Wspólnoty Krwi Chrystusa na Jasnej Górze z 14 na 15 grudnia. będzie to czas podziękowania bogu, przez ręce Maryi za cały miniony rok. rozpoczęcie tego czuwania zaraz po Apelu Jasnogórskim o godz. 21.00

W zakrystii jest nadal do nabycia książka „Żyć Ewangelią”. To Ewangelia z rozważaniami na każdy dzień nowego 2014 roku.koszt tej książki 29 zł. Również w zakrystii są do nabycia świece „wigilijne dzieło pomocy”. koszt dużej świecy 12 zł, małej 5 zł.

20 grudnia rozpoczynają się rekolekcje parafialne w naszej parafii, na które już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy. Rekolekcje potrwają do niedzieli włącznie. Prowadził je będzie ks. Łukasz Tarnowski CPPS.

W poniedziałek uroczystość Niepokalanego poczęcia NMP.

W piątek wspomnienie św. Łucji dziewicy i męczennicy.

W sobotę wspomnienie św. Jana od Krzyża prezbitera i doktora Kościoła.

Spotkanie dla ministrantów i kandydatów w sobotę o 10.00

Intencje mszalne:

Poniedziałek 09. 12. 2013r. – o laskę zdrowia dla Beaty.

Wtorek 10. 12. 2013r. – brak int.

Środa 11. 12. 2013r. –

1) za śp Monikę Walewską (int. od informatyków i pracowników działu technicznego szpitala w Żywcu)

2) za śp. Krzysztofa Kaniowskiego.

Czwartek 12. 12. 2013r. –

1) dziękczynno-błagalna z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę dla całej rodziny.

2) za śp. Jana Buchmiet.

Piątek 13. 12. 2013r. – w int. Łucji- Ewy z okazji imienin o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

Sobota 14. 12. 2013r. – brak int.

Niedziela 14. 12. 2013r. :

9.00 – za śp. Zygmunta, Tadeusza, Jana i Józefę Chmielarz.

11.00 – za śp. Józefa Moczulskiego i sp. Ewę Sobczyk.

18.00 – brak int.