Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Adwentu (3.12.2023)

1. Dzisiaj o godz. 8.30 modlimy się za zmarłych tzw. wypominkami.

2. Dzisiaj po Mszy o godz. 9.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i dziesiątka różańca. Proszę o prowadzenie 2 różę.

3. Dzisiaj rozpoczynamy Adwent – czas przygotowania do Bożego Narodzenia. Zapraszam, aby znaleźć czas na roraty, rekolekcje (21 – 24 grudnia; prowadzi o. Marcin Ciechanowski – paulin z Jasnej Góry).

4. W środę zapraszamy szczególnie dzieci na roraty o godz. 17.30. Tego dnia wspominamy św. Mikołaja.

5. W piątek jest Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Maryi. Msza Święta o godzinie 17.30.

6. W sobotę roraty o godz. 7.30. Dzieci niech przyniosą lampiony.

7. W sobotę Wspólnota Krwi Chrystusa będzie prowadziła całonocne czuwanie przed ikoną Matki Boskiej Częstochowskiej. Zapraszamy do uczestnictwa.

8. W sobotę zapraszamy młodzież do wyjazdu i zdobycia jednego ze szczytów Korony Polskich Gór. Więcej informacji pod numerem, który jest na plakacie.

9. W przyszłą niedzielę zapraszamy młodzież do wolontariatu z bezdomnymi w Katowicach. Wyjazd o godz. 12.30, a powrót ok. 18.00.

10. Bóg zapłać za złożone w zeszłym tygodniu pieniądze na budowę kościoła. Ofiarowaliście 2400 zł.

11. Zapraszamy młodzież licealną do duszpasterstwa „Nowe bukłaki” w każdą niedzielę o godz. 19.00.

12. W zakrystii można otrzymać opłatki na stół wigilijny.

13. W zakrystii można zakupić „Żyć Ewangelią” – rozważania do Ewangelii na rok 2024 napisane przez Misjonarzy Krwi Chrystusa oraz własnoręcznie robione kalendarze adwentowe.

Poniedziałek (4.12) Za Ś.P. Stanisławę Brocką i Franciszka Czernickiego

Wtorek(5.12) Za Ś.P. Jana Mietelskiego o życie wieczne (od Stanisława z żoną)

Środa (6.12)

Czwartek (7.12)