Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Wielkiego Postu (28.02.2021)

1. Dzisiaj taca przeznaczona jest na budowę kościoła.
  2. Zapraszamy na adorację od poniedziałku do piątku od godz. 15.00 do 17.00. W każdy poniedziałek o godz. 15.30 wprowadzenie w medytację nad Słowem Bożym. W środę i piątek w trakcie adoracji możliwość spowiedzi.
  3. W piątek odwiedziny chorych od godz. 10.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 15.00 do 17.00 i od 17.30 do 18.00. Droga krzyżowa dla dorosłych o godz. 17.00, a dla dzieci o godz. 18.00.
  4. W sobotę o godz. 7.30 Msza ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Po Mszy różaniec wynagradzający za nasze grzechy i grzechy świata oraz 15 minutowa medytacja.
  5. W sobotę o godz. 9.00 wyjazd do Wadowic dla ojców z dziećmi. W planach są odwiedziny Sanktuarium św. Józefa, miejsca związane z św. Janem Pawłem II, wejście na Groń Jana Pawła II.
  6. W niedzielę o godz. 8.40 Gorzkie Żale. Po Mszy o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziesiątką różańca oraz wypominki za zmarłych podczas których modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy szczególny czas rekolekcji wielkopostnych. Nauki będą głoszone przez ks. Adama Polaka, duszpasterza Ruchu Światło Życie. W kolejne dni (poniedziałek, wtorek, środa) o godz. 17.00 nauka dla młodzieży i o 18.00 Msza z nauką.
  8. Przez cały Wielki Post w niedzielę będzie dodatkowa Msza z udziałem dzieci o godz. 12.30.
  9. Msze święte są transmitowane przez internet na kanale Youtube Sanktuarium Krwi Chrystusa. Zapraszamy do subskrybowania.
  10. Na stoliku z tyłu kościoła można kupić czasopismo „Niedziela”.
  11. Do 3 marca (środa) można przynosić elektrośmieci i pozostawiać spakowane na parkingu przed harcówką. Proszę nie przynosić korków.