Ogłoszenia parafialne na III niedzielę zwykłą

1. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  2. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania po Mszy Św. o godz. 11.00. Jest to spotkanie dla grupy drugiej.
  3. W czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie do Krwi Chrystusa indywidualne błogosławieństwo Relikwią Krwi Pańskiej.
  4. W poniedziałek – Wspomnienie Świętych Biskupów – Tymoteusza i Tytusa;
    We wtorek – Wspomnienie błogosławionego Jerzego Matulewicza – Biskupa;
    W środę – Wspomnienie Świętego Tomasza z Akwinu – Prezbitera i Doktora Kościoła;
    W sobotę – Wspomnienie Świętego Jana Bosko – Prezbitera.
  5. Spotkanie dla ministrantów w najbliższą sobotę o godz. 10.00.
  6. Zapraszamy na spotkanie grupy, w której byłoby rozważanie Pisma Świętego. Na początek poprowadzi je ks. Marcin. To spotkanie będzie 28 stycznia (a więc w najbliższą środę) o godz. 20.00.
  • 26.01 Poniedziałek:
  • 27.01 Wtorek:
  • 28.01 Środa: Za śp. Teresę Hiller (int. od sąsiadów z ul. Dąbkowskiego)
  • 29.01 Czwartek: O łaskę uwolnienia z nałogu dla Urszuli
  • 30.01 Piątek:
  • 31.01 Sobota: Za śp. Stefanię Wąsik (mamę br. Leonarda) – miesiąc po śmierci
  • 01.02 Niedziela:9.00 – Za śp. Helenę Huras (int. od Dariusza Nieszporskiego z rodziną)11.00 – O nieustająca opiekę Bożą nad przychodnią lekarską Lege Artis, o wszelkie Błogosławieństwo Boże dla personelu i pacjentów w 8 rocznicę otwarcia Przychodni

11.00 – O Boże błogosławieństwo i Bożą opiekę dla Marysi z okazji 18 rocznicy urodzin

18.00 – Za śp. Teresę Hiller (int. od męża Tadeusza)