Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Adwentu (18.12.2016)

1. Dzisiaj rozpoczynamy rekolekcje parafialne, które potrwają do wtorku włącznie. Rekolekcje poprowadzi ks. Bogusław Zeman SSP, Przełożony Regionalny księży Paulistów.
    W poniedziałek i wtorek Mszy Świętej z nauką rekolekcyjną będzie o godzinie 18.00.
    Od godziny 17.00 księża będą posługiwać w konfesjonałach.
    Otoczmy modlitwą ks. rekolekcjonistę i nas, którzy będziemy uczestniczyli w ćwiczeniach rekolekcyjnych prosząc o jak najlepsze owoce tego czasu.
  2. Msza Roratnia w środę o 17.30. Tego dnia rozdajemy drobne prezenty dla dzieci uczestniczących w Mszach świętych roratnich.
  3. W środę i czwartek będziemy dekorować kościół na Boże Narodzenie. Mężczyzn, którzy mogliby pomóc zapraszamy od godziny 10.00
  4. W sobotę 24 grudnia o północy zostanie odprawiona Msza Święta popularnie nazywana Pasterką. Taca z tej Mszy zostanie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia.
  5. W sobotę zasiądziemy przy wigilijnym stole. Podtrzymajmy piękne zwyczaje: łamanie się opłatkiem, wspólną modlitwę, odczytanie fragmentu Ewangelii o narodzinach Jezusa, śpiewanie kolęd.
  6. Do nabycia są świece wigilijne. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na pomoc najuboższym dzieciom.
  • 19.12 Poniedziałek: Za ś.p. Andrzeja Chwedoruk. Msza greg.
    20.12 Wtorek: Za ś.p. Andrzeja Chwedoruk. Msza greg.
  • 21.12 Środa: Za ś.p. Andrzeja Chwedoruk. Msza greg.
  • 22.12 Czwartek: Za ś.p. Andrzeja Chwedoruk. Msza greg.
  • 23.12 Piątek: Za ś.p. Andrzeja Chwedoruk. Msza greg.
  • 24.12 Sobota: 9.00 Za ś.p. Andrzeja Chwedoruk. Msza greg.
  • 25.12 Niedziela (Boże Narodzenie):
    24:00 – Pasterka (w int. parafian)
    9.00 – Za ś.p. Bożenę Mateja
    11.00 – 1) Z okazji 50. rocznicy ślubu Ewy i Jana
    2) Za ś.p. Józefa Mesjasz
    18.00 – 1) Za parafian
  • 26.12 Poniedziałek:
    9.00 – Dziękczynna za 50. lat sakramentu małżeństwa Elżbiety i Stanisława Jarząb, z prośbą o Boże błogosławieństwo i dalsze potrzebne łaski i dary Boże
    11.00 – 1) Za ś.p. Jerzego Wójcika (w 12. roczn. śm.)
    2) Dziękczynno-błagalna za całą rodzinę
    3) Chrzest
    18.00 –
  • 27.12 Wtorek: 1) Za ś.p. Aleksandra Markowskiego. Msza greg.
    2) Za ś.p. Adama Jagusiak i za zmarłych z rodzin Jagusiaków i Raków