Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Adwentu (2.12.2018)

1. Dzisiaj rozpoczynamy Adwent – bezpośredni czas przygotowania do Bożego Narodzenia. Zapraszam do uczestnictwa w roratach – Mszy ku czci Matki Bożej – w każdą środę (o godzinie 18.00) i sobotę (o godzinie 17.30). Dzieci na te msze przynoszą lampiony.
  2. Po Mszy o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziesiątką różańca. W różach wymiana tajemnic.
  3. We wtorek o godzinie 18.15 ma spotkanie młodsza grupa kandydatów do bierzmowania.
  4. W piątek odwiedziny chorych od 9.30 i spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 16.30.
  5. Bóg zapłać za ofiarę na budowę kościoła. Uzbieraliśmy 1573 zł.
  6. Na końcu kościoła do nabycia świece wigilijne w cenie: mniejsze – 6 zł, większe – 12 zł.
  7. W zakrystii do nabycia „Żyć Ewangelią”, kalendarz parafialny (za darmo), opłatek, a dla dzieci naklejki.