Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Adwentu (29.11.2020)

 1. Roraty w środę o godz. 17.30 i w sobotę o godz. 7.00. Zapraszamy dzieci, aby przychodziły z lampionami. Podczas Mszy roratniej będzie losowane jedno dziecko, które weźmie do domu figurkę Maryi i przyniesie na kolejną mszę.
 2. Od poniedziałku do soboty od godz. 15.00 do 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. W trakcie adoracji będzie możliwość spowiedzi.
 3. Każdego dnia od godz. 17.00 do 17.30 jest możliwość adoracja relikwii Krwi Chrystusa.
 4. W czwartek o godz. 17.00 modlitwa różańcem do Krwi Chrystusa.
 5. W piątek odwiedziny chorych i tych, którzy chcą przystąpić do spowiedzi i komunii w swoim domu od godz. 10.00. Zgłoszenia telefonicznie 696-668-012.
 6. W sobotę o godz. 16.00 wprowadzenie w niedzielną Ewangelię i możliwość medytacji nad Słowem Boga.
 7. Za tydzień św. Mikołaj. Dla dzieci przewidziane są prezenty, ale zapraszam do zrobienia prezentów dla dzieci niepełnosprawnych z przedszkola na ul. Bialskiej.
 8. Do końca listopada można uzyskać odpust zupełny za zmarłych za nawiedzenie cmentarza i modlitwę (choćby myślną) za zmarłych.
 9. W listopadzie modlimy się Koronką do Bożego miłosierdzia za zmarłych polecanych w wypominkach. W niedzielę po Mszy o godz. 9.00, a w dzień powszedni po Mszy o godz. 17.30.
 10. Do 20.12 można przynosić artykuły chemiczne, czapki, rękawice, szaliki, które zostaną rozdane bezdomnym. Proszę je zostawiać na stoliku przy św. Antonim.
 11. Na stoliku z tyłu kościoła można kupić świece wigilijne, czasopismo „Niedziela”, oraz zabrać na wigilijny wieczór opłatek. W zakrystii można kupić rozważania Ewangelii na rok 2021.
 12. Figura Chrystusa z krzyża w prezbiterium została oddana do renowacji, która potrwa do najbliższej soboty. Koszt renowacji to 1000 zł.
 13. Od tygodnia, w kaplicy na początku ul. św. Kaspra wisi obraz Matki Boskiej Częstochowskiej, który podarowała p. Hłąd.
 14. Ksiądz Damian zakończył formację w Centrum Formacji Misyjnej w Warszawie i od 3 grudnia do czerwca będzie przebywał na placówkach Misjonarzy Krwi Chrystusa w Gwatemali i Peru. Otoczmy go naszą modlitwą. Jeśli ktoś chciałby go lub innego misjonarza objąć patronatem misyjnym można to uczynić i zabrać ze sobą ulotkę misyjną, które znajdują się na końcu kościoła. Na nich znajdują się potrzebne informacje w jaki sposób można to uczynić.
Bookmark the permalink.

Comments are closed.