Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Miłosierdzia (8.04.2018)

1. Dzisiaj jest Niedziela Miłosierdzia. Skarbonki miłosierdzia, do których wrzucaliście podczas Wielkiego Postu ofiarę dla najuboższych proszę przynieść do zakrystii.
  2. Podczas Mszy o godzinie 11.00 poświęcimy świece i medaliki dzieciom, które przygotowują się do I Komunii Świętej. Po Mszy spotkanie dla rodziców tych dzieci.
  3. Do puszek zbiórka na chora Patrycję Grajcar.
  4. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Tego dnia rozpoczyna się duchowa adopcja dziecka poczętego. Wszystkich, którzy chcieliby przez 9 miesięcy modlić się dziesiątką różańca za jeszcze nienarodzone dziecko zapraszamy jutro na Mszę o godz. 17.30.
  5. Z tydzień po Mszy o godzinie 11.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  6. Za tydzień II Narodowy dzień czytania Pisma Świętego. Na Msze zabierzcie ze sobą własne Pismo Święte.
  7. W sobotę o godzinie 11.00 zbiórka ministrantów i lektorów.