Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Wielkiego Postu (18.02.2018)

1. Dzisiaj gościmy w parafii katechistów Drogi Neokatechumenalnej wraz z ks. Tomaszem. Od 19 lutego rozpoczynają się katechezy, które będą w poniedziałki i czwartki o godzinie 19.00.
  2. Po Mszy o godzinie 11.00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii.
  3. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. O Godzinie 14.30 dróżki Krwi Chrystusa wokół Sanktuarium, a o godz. 16.00 dodatkowa Msza Święta ku czci Krwi Chrystusa zakończona indywidualnym błogosławieństwem.
  4. We wtorek dziewięcioro parafian leci na pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Chcemy modlić się za was. Jeżeli macie intencje zapiszcie na kartkach i przekażcie je mnie.
  5. W piątek o godzinie 18.00 Droga krzyżowa prowadzona przez młodzież naszej parafii.
  6. Zbiórki ministrantów w sobotę o godzinie 11.00.
  7. W Wielkim Poście chcemy pozwolić sobie na więcej dobra niż na co dzień. Temu służą praktyki: modlitwa, post, jałmużna. Nabożeństwa: Droga Krzyżowa, Gorzkie Żale. Można również w domu otrzymać ćwiczenie na każdy dzień czemu służy zdrapka wielkopostna.
  8. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na budowę kościoła.
  9. Intencje mszalne:
  • 19.02 Poniedziałek:
    1) Za ś.p. Feliksę Tereszczyk (int. od synowej) Msza św. greg.
    2) O zdrowie i szczęśliwą operację dla Danuty
  • 20.02 Wtorek: Za ś.p. Feliksę Tereszczyk (int. od synowej) Msza św. greg.
  • 21.02 Środa: 1) Za ś.p. Feliksę Tereszczyk (int. od synowej) Msza św. greg.
    2) Za ś.p. Jacka Wilka w 1. rocznicę śmierci
    (int. od mamy i od siostry z rodziną)
  • 22.02 Czwartek: Za ś.p. Feliksę Tereszczyk (int. od synowej) Msza św. greg.
  • 23.02 Piątek: 1) Za ś.p. Feliksę Tereszczyk (int. od synowej) Msza św. greg.
    2) Za ś.p. Krzysztofa Samodurow, w 30. rocznicę śmierci
    (int. od córek, żony i rodziny)
  • 24.02 Sobota: 1) Za ś.p. Feliksę Tereszczyk (int. od synowej) Msza św. greg.
    2) Za ś.p. Aleksandra Markowskiego o łaskę zbawienia i oglądanie oblicza Boga w niebie
    9.00 – 1) Z okazji 11 roczn. otwarcia przychodni Lega Artis przy ul. Kutnowskiej 4, z prośbą o miłosierdzie Boże i dalsze łaski dla całego personelu i wszystkich pacjentów.
    2) Za parafian
    11.00 – 1) Z okazji 5 rocznicy urodzin Tymka
    2) Za ś.p. Marka Matyjaszczyka z prośbą o miłosierdzie Boże nad nim
    18.00 – 1) Za ś.p. Feliksę Tereszczyk (int. od synowej) Msza św. greg.