Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkiego Postu (21.03.2021)

1. W czwartek obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Do tego dnia modlimy się za wstawiennictwem św. Józefa o ochronę życia. Tego dnia na Mszy o godz. 17.30 będzie można dokonać duchowej adopcji dziecka poczętego.
  2. W piątek o godzinie 20.00 Msza Święta dla uczestników Ekstremalnej Drogi krzyżowej. Po Mszy wychodzimy, aby odprawić Drogę krzyżową. Więcej informacji oraz możliwość zapisania się pod linkiem na stronie parafialnej.
  3. Zapraszamy na adorację od poniedziałku do piątku od godz. 15.00 do 17.00. W każdy poniedziałek o godz. 15.30 wprowadzenie w medytację nad Słowem Bożym. W środę i piątek w trakcie adoracji możliwość spowiedzi.
  4. W piątek droga krzyżowa dla dorosłych o godz. 17.00 i dla dzieci o godz. 18.00.
  5. W sobotę o godz. 11.00 zbiórka ministrantów.
  6. W niedzielę o godz. 8.40 Gorzkie Żale.
  7. Za tydzień obchodzimy wspomnienie wjazdu Jezusa do Jerozolimy. Na każdej mszy będą święcone palmy.
  8. Przez cały Wielki Post w niedzielę będzie dodatkowa Msza z udziałem dzieci o godz. 12.30.
  9. Msze święte są transmitowane przez internet na kanale Youtube Sanktuarium Krwi Chrystusa. Zapraszamy do subskrybowania.
  10. Na stoliku z tyłu kościoła można kupić czasopismo „Niedziela”.
  11. Świece paschalne w cenie 10 zł.
  12. Na końcu kościoła są drobne prezenty od dyrekcji Niepublicznego Przedszkola dla dzieci niepełnosprawnych przy ul. Bialskiej. Zapraszam do zabrania i zapoznania się z ich działalnością.