Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkiego Postu (3.04.2022)

1. Dzisiaj rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Nauki będzie głosił ks. Filip Pięta, Misjonarz Krwi Chrystusa z Łabuniek.

Nauki rekolekcyjne będą głoszone podczas Mszy o godz. 18.00 w poniedziałek, wtorek i środę. Wtorek to dzień spowiedzi. Spowiadamy do godz. 17.00 do ostatniego potrzebującego.

2. W piątek droga krzyżowa o godz. 18.00.

3. W piątek Mszą Świętą o godz. 20.00 rozpoczyna się Ekstremalna Droga Krzyżowa.

4. W przyszłą niedzielą – Niedzielę Palmową – rozpoczynamy Wielki Tydzień. Tego dnia święcimy palmy.

5. Można przynosić środki higieny, artykuły chemiczne, żywność w długą datą ważności i zostawiać w kościele w koszy pod figura św. Antoniego.

6. Bóg zapłać za złożone w zeszłym tygodniu ofiary na budowę kościoła. Ofiarowaliście 2101 złotych.

Poniedziałek (4.04) Za Ś.P. Reginę, Władysława, Helenę Bardeli

Wtorek (5.04) O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla taty i mamy z okazji urodzin (od córki Kasi)

Środa (6.04)

Czwartek (7.04) Za Ś.P. Alberta Kwaśnickiego w rocznicę urodzin z prośbą o dar nieba