Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania (17.04.2022)

1. Dziękuję za przygotowanie i pomoc w przeżyciu Triduum Paschalnego. Dziękuję pani Iwonie za wykonanie grobu Pańskiego; pani Ninie za Ciemnicę.

Dziękuję Pani Marii i panu Stanisławowi, pani Annie, Pawłowi i Adamowi za pomoc w posprzątaniu kościoła.

Dziękuję chórowi i za śpiew w trakcie Liturgii. Dziękuję pani Agnieszce – naszej organistce – za przygotowanie i prowadzenie chóru, paniom Anecie i Gabrieli, panom Markowi, Łukaszowi, Piotrowi, Markowi, Krzysztofowi, Mariuszowi, seminarzyście Janowi.

Dziękuję moim współbraciom – Misjonarzom Krwi Chrystusa za głoszone Słowo, przewodniczenie Liturgii, spowiedź.

Dziękuję panu Henrykowi za palmy na Niedzielę Palmową oraz za kwiaty w kwietnikach przed kościołem. Dziękuję pani Bogusławie za kwiaty do grobu.

Dziękuję lektorom i ministrantom za przygotowanie Liturgii.

Dziękuję drużynie harcerzy „Zwiad” za czuwanie przy grobie Pańskim.

2. Jutro o godzinie 6.00 jest Msza Rezurekcyjna. Nie ma Mszy o godz. 9.00. Dalej są Msze o godz. 11.00 i 18.00.

3. W Poniedziałek Wielkanocny jest niedzielny porządek Mszy.

4. Do Niedzieli Miłosierdzia (24.04) włącznie codziennie o godz. 15.00 spotykamy się w kościele na koronkę do Bożego Miłosierdzia.