Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania (9.04.2023)

1. Dziękuję za przygotowanie i pomoc w przeżyciu Triduum Paschalnego. Dziękuję pani Iwonie za wykonanie grobu Pańskiego; pani Ninie za Ciemnicę.

Dziękuję Paniom: Ewie, Joannie, Ninie, Ewie, panu Andrzejowi za pomoc w posprzątaniu kościoła.

Dziękuję chórowi za śpiew w trakcie Liturgii. Dziękuję pani Agnieszce – naszej organistce – za przygotowanie i prowadzenie chóru, paniom Iwonie, Annie, Anecie, Marysi, panom Markowi, Łukaszowi, Krzysztofowi, Wojciechowi, Piotrowi, Markowi, Mariuszowi, seminarzyście Janowi.

Dziękuję drużynie harcerskiej „Zwiad” za czuwanie przy Grobie Pańskim.

Dziękuję moim współbraciom – Misjonarzom Krwi Chrystusa za głoszone Słowo, przewodniczenie Liturgii, spowiedź.

Dziękuję lektorom i ministrantom za przygotowanie Liturgii, wszystkim którzy włączyli się w przygotowanie i przebieg Liturgii: osobom, które pozwoliły obmyć sobie nogi, byli w tych dniach lektorami, komentowali części Liturgii.

2. Jutro o godzinie 6.00 jest Msza Rezurekcyjna. Nie ma Mszy o godz. 9.00. Dalej są Msze o godz. 11.00 i 18.00.

3. W Poniedziałek Wielkanocny jest niedzielny porządek Mszy.

4. Do Niedzieli Miłosierdzia (16.04) włącznie, codziennie o godz. 15.00 spotykamy się w kościele na koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Poniedziałek (10.04)

9.00 Za Ś.P. Gerarda Nieroba (od siostry Teresy Nieroba z Chorzowa)

11.00 Za Ś.P. Józefę Parzęczewską

11.00 Msza dziękczynna za Boże błogosławieństwo