Ogłoszenia parafialne na Uroczystość św. Kaspra del Bufalo (22.10.2023)

1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość św. Kaspra del Bufalo – patrona naszej Parafii. Msza odpustowa będzie o godz. 11.00.

2. Dzisiaj Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa „Pomoc” obchodzi jubileusz 25 lat istnienia. Z tej okazji Msza o godz. 11.00 będzie w intencji wydawnictwa. Po Mszy zapraszamy do wydawnictwa na darmową kawę i ciastko oraz do księgarni gdzie książki będą z jubileuszowym 25% rabatem.

3. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.00 zapraszamy na „spotkania małżeńskie”. Prowadzi je małżeństwo, które ma długie doświadczenie pracy z parami. W tym czasie dzieci mają zapewnioną opiekę. Spotkanie potrwa ok. półtorej godziny.

4. Jak co tydzień o godz. 19.00 zapraszamy młodzież na spotkanie w ramach duszpasterstwa „Nowe bukłaki”.

5. We wtorek 31.10 o godz. 18.00 zapraszamy dzieci i rodziców na bal z okazji Uroczystości Wszystkich Świętych. Zapraszamy do przebrania się w strój świętego. Jeżeli ktoś chciałby włączyć się w przygotowanie balu proszę o kontakt.

6. Za tydzień taca będzie przeznaczona na budowę kościoła.

7. Dziękuję za pieniądze złożone do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Przekazaliście 896 zł.

8. Na końcu kościoła są wyłożone kartki na wypominki.

9. Przez wszystkie dni października modlimy się różańcem: w niedzielę po Mszy o godz. 9.00, a w pozostałe dni po Mszy o godz. 17.30.

Poniedziałek (23.10) Za Ś.P. Aleksandra Markowskiego

Wtorek (24.10) 1) Za Ś.P. Aleksandra Markowskiego

2) Za Teresę o powrót do zdrowia

Środa (25.10) O łaskę i cud uzdrowienia dla Marysi Naklickiej chorej na białaczkę