Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Trójcy Świętej (4 czerwca 2023 roku)

1. Dzisiaj po Mszy o godz. 9.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziesiątką różańca. W różach wymiana tajemnic.

2. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.00 zapraszamy na koncert charytatywny dla Zosi z 3 klasy Jasnogórskiej Szkoły Muzycznej. W grudniu otrzymała diagnozę cukrzycy I stopnia i żeby mogła w miarę normalnie funkcjonować potrzebuje pompy insulinowej która kosztuje ok. 35 tysięcy zł. Jako cegiełka będzie karta USB z muzyką nagraną przez gitarzystów JSM w czerwcu 2022.

3. Młodzież wyjeżdżająca z Misjonarzami Krwi Chrystusa na Światowe Dni Młodych do Lizbony przygotowała kawiarenkę w plenerze, aby zbierać pieniądze na wyjazd.

4. W czwartek mamy Uroczystość Ciała i Krwi Chrystusa. Po Mszy o godzinie 11.00 rozpocznie się procesja z Najświętszym Sakramentem ulicami naszej parafii. Proszę mieszkańców o przygotowanie 4 ołtarzów. Z góry dziękuję za włożoną pracę. Proszę również o przystrojenie okien obrazami lub symbolami religijnymi.

5. W sobotę zapraszamy młodzież na wyjazd w ramach zdobywania kolejnego szczytu z Korony Polskich Gór.

6. Nabożeństwo czerwcowe w niedzielę i uroczystości po Mszy o godz. 9.00 i w dni powszednie po Mszy o godz. 17.30.

7. Bóg zapłać za złożone w zeszłym tygodniu pieniądze na budowę kościoła. Ofiarowaliście 1661 zł.

8. Ks. Wojciech zaprasza na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie 3 – 7 sierpnia. Więcej informacji w Parafii św. Faustyny.

Zapowiedzi przedślubne:

1. Jakub Wieczorek – kawaler z naszej Parafii

Karolina Niczyporuk – panna z Parafii św. Faustyny w Częstochowie

2. Weronika Nieroba – panna z naszej Parafii

Artur Wesołowski – kawaler z Parafii Ciała i Krwi Chrystusa w Warszawie

chcą zawrzeć związek małżeński. Jeżeli ktoś zna jakiekolwiek przeszkody jest zobowiązany powiadomić ks. Proboszcza.

Poniedziałek (5.06) Za Agnieszkę i Adriana o Boże błogosławieństwo na nowej drodze życia

Wtorek (6.06) W int. Edyty i jej partnera o miłosierdzie dla nich

Środa (7.06) Za Ś.P. Stefana Madeja w 15 rocznicę śmierci; za rodzinę Giżyńskich Henryka, Helenę, Kazimierza

Czwartek (8.06)