Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego (28.05.2023)

1. Zapraszamy na warsztaty teatralne dzisiaj od godz. 9.00 do 17.00. Spotkanie odbędzie się na auli Domu Rekolekcyjnego.

2. Zapraszamy na spotkanie małżeńskie po Mszy o godz. 11.00.

3. Spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do wyjazdu na Światowe Dni Młodych dzisiaj po Mszy o godz. 19.00.

4. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 10.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 16.30.

5. Msza ku czci Niepokalanego Serca Maryi w sobotę o godz. 8.00. Po Mszy różaniec wynagradzający za grzechy i 15 minut medytacji przed Najświętszym Sakramentem.

6. Zapraszamy młodzież na wyjazd na Spotkanie Lednickie w sobotę 3 czerwca. Zgłoszenia w zakrystii.

7. Zapraszamy dzieci na próbę zespołu dziecięcego w sobotę o godz. 16.00 w domu parafialnym.

8. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 9.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziesiątką różańca. W różach wymiana tajemnic.

9. W niedzielę 4 czerwca po Mszy o godz. 11.00 zapraszamy na koncert charytatywny dla Zosi z 3 klasy Jasnogórskiej Szkoły Muzycznej. W grudniu otrzymała diagnozę cukrzycy I stopnia i żeby mogła w miarę normalnie funkcjonować potrzebuje pompy insulinowej która kosztuje ok. 35 tysięcy zł. Jako cegiełka będzie karta USB z muzyką nagraną przez gitarzystów JSM w czerwcu 2022. Po Mszy poczęstunek i zabawy dla dzieci.

7. Nabożeństwo majowe a od czwartku nabożeństwo czerwcowe niedzielę i uroczystości po Mszy o godz. 9.00 i w dni powszednie po Mszy o godz. 17.30.

8. Ks. Wojciech – proboszcz Parafii św. Faustyny zaprasza w każdą niedzielę o godz. 19.00 na nabożeństwo majowe do kapliczki przy ul. Bialskiej.

9. Ks. Wojciech zaprasza na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie 3 – 7 sierpnia. Więcej informacji w Parafii św. Faustyny.

Poniedziałek (29.05)

Wtorek (30.05) Za Bernadettę Głębocką o Boże prowadzenie

Środa (31.05) O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Anny i Henryka

Czwartek (1.06) O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Katarzyny i jej rodziny