Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Zwykłą (14.02.2021)

1. W środę rozpoczynamy Wielki Post. Msza z obrzędem posypania głowy popiołem o godz. 17.30.
  2. Od środy włącznie przez wszystkie dni Wielkiego Postu (poniedziałek – piątek) adoracja od godz. 15.00 do 17.00. W każdy poniedziałek o godz. 15.30 wprowadzenie w medytację nad Słowem Bożym. W środę i piątek w trakcie adoracji możliwa spowiedź.
  3. W piątek droga krzyżowa o godz. 17.00 dla dorosłych, a o godz. 18.00 dla dzieci.
  4. W sobotę wyjazd do Międzygórza, do Parafii św. Józefa w której posługują Misjonarze Krwi Chrystusa. Stamtąd wejście na jeden z pobliskich szczytów. Zaproszeni są szczególnie ojcowie z dziećmi (uczymy się ojcostwa od św. Józefa). Spotykamy się o godz. 7.30 przy kościele. Jest to również przygotowanie do Ekstremalnej Drogi Krzyżowej (26 marca).
  5. W niedzielę Gorzkie Żale o godz. 8.40.
  6. Przez cały Wielki Post w niedzielę będzie dodatkowa Msza z udziałem dzieci o godz. 12.30.
  7. Msze święte są transmitowane przez internet na kanale Youtube Sanktuarium Krwi Chrystusa. Zapraszamy do subskrybowania.
  8. Na stoliku z tyłu kościoła można kupić czasopismo „Niedziela”.