Ogłoszenia parafialne na XI Niedzielę Zwykłą (16.06.2024)

1. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie z cyklu „Spotkania małżeńskie”.

2. Jak co niedzielę zapraszamy młodych o godz. 19.00 na spotkanie „Nowych Bukłaków” do salki młodzieżowej.

3. Nabożeństwo czerwcowe w niedzielę i uroczystości po Mszy o godz. 9.00 i w dni powszednie po Mszy o godz. 17.30.

4. Zapraszamy na spływ kajakowy Wartą w sobotę 22 czerwca. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

5. Zapraszamy młodych na spływ kajakowy rzeką Wartą od 8 do 11 lipca.

6. Zapraszamy na rekolekcje dla rodzin w naszym domu rekolekcyjnym w dniach 17 – 21 lipca. Można w tym czasie nocować w domu rekolekcyjnym, pod namiotami na terenie Sanktuarium lub dochodzić z domu. W trakcie spotkań małżeńskich równolegle będzie program dla dzieci.

7. Zapraszamy na rekolekcje ewangelizacyjne w górach (Bańska Wyżna k. Zakopanego 21-26.07 i nad morzem (Dębki 26-31.08).

8. Młodych (od 14 lat w górę) zapraszamy na Kasperiańskie Dni Młodych w dniach 25 – 28 lipca. Więcej informacji na stronie kaspersi.odkupieni.pl

9. Zapraszamy na pielgrzymkę z Warszawy do Częstochowy (6-14.08) z duchową opieką Misjonarzy Krwi Chrystusa.

10. Zapraszamy na pielgrzymkę parafialną do Sandomierza, Zamościa, ` Lublina w dniach 13 – 15 września. Więcej informacji u ks. Łukasza.

Tomasz Kukla i Kinga Więcek – oboje z Parafii św. Wawrzyńca w Borownie chcą zawrzeć związek małżeński. Jeżeli ktoś znałby jakiekolwiek przeszkody jest zobowiązany powiadomić ks. Proboszcza

Klaudia Radecka – panna z Parafii Wniebowzięcia NMP w Mstowie i Felipe Fernandes – kawaler z naszej Parafii chcą zawrzeć związek małżeński. Jeżeli ktoś znałby jakiekolwiek przeszkody jest zobowiązany powiadomić ks. Proboszcza

Poniedziałek (17.06)

Za Ś.P. Andrzeja Rospondek (od rodziny Denderskich z dziećmi)