Ogłoszenia parafialne na XII Niedzielę Zwykłą (21.06.2020)

1. Dzisiaj po raz pierwszy do Komunii przystąpi troje dzieci z naszej Parafii. W najbliższą sobotę kolejne sześcioro dzieci. Pamiętajmy o nich w modlitwie.
  2. Od poniedziałku do piątku adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do godz. 16.00.
  3. We wtorek ostatnie przed wakacjami spotkanie kandydatów do bierzmowania. Spotkanie jest w kościele o godz. 18.30.
  4. W środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Podczas Mszy poświęcimy medaliki dzieci pierwszokomunijnych, które przystępują do sakramentu w czerwcu.
  5. Za tydzień 28 czerwca będziemy obchodzić odpust sanktuaryjny. Tego dnia nasza Parafia wzbogaci się o figurę patrona św. Kaspra del Bufalo. Poświęcenie figury odbędzie się na Mszy o godz. 11.00. Msza będzie w warunkach polowych przed Kościołem.