Ogłoszenia parafialne na XII Niedzielę Zwykłą (25.06.2023)

1. Dzisiaj w naszym Sanktuarium obchodzimy odpust Uroczystości Krwi Chrystusa. Msza Święta o godz. 11.00 będzie na schodach „nowego kościoła”.

2. Dzisiaj młodzież z naszej parafii będzie obsługiwała kawiarenkę pod namiotem po każdej z Mszy. Dochód przeznaczony będzie na dofinansowanie wyjazdu na Światowe Dni Młodych do Lizbony.

3. W czwartek 29 czerwca obchodzimy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszamy na Mszę o godz. 17.30.

4. Msza ku czci Niepokalanego Serca Maryi w sobotę o godz. 8.00. Po Mszy będziemy modlić się różańcem w intencji wynagradzając za grzechy przeciw Maryi oraz będzie 15 minut medytacji przed Najświętszym Sakramentem.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 8.30 modlimy się za zmarłych tzw. wypominkami.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 9.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziesiątką różańca. Proszę oprowadzenie 1 różę.

7. Nabożeństwo czerwcowe w niedzielę po Mszy o godz. 9.00 i w dni powszednie po Mszy o godz. 17.30.

8. Lipiec jest jednym z ważniejszych miesięcy dla naszej parafii przez cześć jaką oddajemy Krwi Chrystusa. Od dzisiaj można zapisywać się na oddawanie krwi, które w naszej parafii będzie miało miejsce w ramach Kasperiańskich Dni Młodych 16 lipca od godz. 9.00 do 13.00. Zapisy w zakrystii.

Zapowiedzi przedślubne:

Aleksandra Grocholska – panna z naszej Parafii

Dawid Jamróz – kawaler z naszej Parafii

chcą zawrzeć związek małżeński. Jeżeli ktoś zna jakiekolwiek przeszkody jest zobowiązany powiadomić ks. Proboszcza.

Poniedziałek (26.06) Z okazji 14 urodzin Agaty

Wtorek (27.06) Za Ś.P. Stefanię i Kazimierza Muszyńskich

Środa (28.06) Za Ś.P. Krystynę Kik

Czwartek (29.06) Za Ś.P. Antoninę i Piotra Michalik