Ogłoszenia parafialne na XVII Niedzielę Zwykłą (30.07.2017r.)

1. W najbliższy piątek odwiedziny chorych od godziny 9.30. Spowiedź pierwszopiątkowa od godziny 16.30.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziesiątką różańca. W różach wymiana tajemnic.
    Intencja na lipiec dla Żywego różańca: Aby artyści naszych czasów poprzez dzieła swojego geniuszu pomagali wszystkim odkryć piękno świata stworzonego.
  3. Za tydzień podczas Mszy Świętej o godzinie 11.00 po raz pierwszy do Komunii Świętej przystąpią Adam i Paweł.
  4. W sobotę o godzinie 11.00 zbiórka ministrantów.
  5. Co czwartek zapraszamy na nabożeństwo do Krwi Chrystusa i indywidualne błogosławieństwo relikwią Pańską, a w piątek na adorację przed Najświętszym Sakramentem od godz. 18.00 do 19.00.
  6. 12 sierpnia (w sobotę) zapraszamy na spotkanie parafialne. Od godziny 16.00 podchody dla rodzin zakończone wspólnym ogniskiem.
  • 31.07 Poniedziałek: Dziękczynna za dar życia dzieci i wnucząt z prośbą o nawrócenie serc i doznanie Bożej Miłości
  • 01.08 Wtorek: 1) Dziękczynna za dar życia dzieci i wnucząt z prośbą o nawrócenie serc i doznanie Bożej Miłości
    2) Za ś.p. Alfreda Jagusiak
  • 02.08 Środa: Dziękczynna za dar życia dzieci i wnucząt z prośbą o nawrócenie serc i doznanie Bożej Miłości