Ogłoszenia parafialne na XXIII Niedzielę Zwykłą (6.09.2020)

1. Dziękujemy ks. Józefowi Godlewskiemu CPPS za roczną posługę w Parafii i Sanktuarium. Witamy w naszej wspólnocie ks. Bogusława Witkowskiego CPPS, który został odpowiedzialny za Sanktuarium Krwi Chrystusa oraz budowę nowego kościoła.
  2. Dzisiaj po Mszy o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziesiątką różańca. W Różach różańcowych wymiana tajemnic.
  3. Po Mszy o godz. 11.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii oraz ich rodziców. Za tydzień podczas Mszy o godz. 11.00 dwadzieścioro dzieci po raz pierwszy przyjmie Komunię Świętą. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 18.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  5. W zakrystii można kupić drugą część komiksu o Kasprze.
  6. Bóg zapłać za zeszłotygodniowe datki na budowę kościoła. Uzbieraliśmy 2092 zł.