Ogłoszenia parafialne na XXIV Niedzielę Zwykłą (12/09/2021)

1. Dzisiaj Kościół w Polsce przeżywa radość z beatyfikacji Matki Elżbiety Czackiej i Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

2. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.00 zapraszam na spotkanie dla rodziców dzieci, które za tydzień będą przeżywały rocznicę I Komunii Świętej.

3. Również po Mszy o godz. 11.00 zapraszam na spotkanie rodziców tegorocznych kandydatów do bierzmowania.

4. Dzisiaj zbieramy pieniądze do puszek zbiórka na pomoc Afgańczykom.

5. We wtorek obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża; w środę wspomnienie Maryi Panny Bolesnej; w sobotę święto św. Stanisława Kostki – Patrona Polski.

6. W sobotę o godz. 13.30 zapraszam młodzież na wspólne wyjście na spotkanie Kana Młodych. Odbędzie się ono w Wyższym Seminarium Duchownym przy ul. Św. Barbary i potrwa do godz. 19.30. Kandydaci do bierzmowania, którzy w tym roku przyjmą sakrament są zobowiązani do uczestnictwa w spotkaniu.

7. Na stoliku z tyłu kościoła można kupić czasopismo „Niedziela”.

8. W zakrystii można zapisywać dzieci, które w naszej Parafii będą się przygotowywały do I Komunii Świętej.

9. W zakrystii można zgłaszać uczniów klasy 7, którzy chcą się przygotowywać do sakramentu bierzmowania.

Poniedziałek (13.09) Za Ś.P. Annę Malicką (od sąsiadów Dagmary i Sebastiana Masalskich z dziećmi)

Wtorek (14.09) 1) Za Ś.P. Annę Malicką (od Ady, Adama Bednarek z synem)

2) W int Marii Błach z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski

Środa (15.09) Za Ś.P. Annę Malicką (od cioci Oli i wujka Sławka Cielas)