Ogłoszenia parafialne na XXIV Niedzielę zwykłą

1. Do końca września można w zakrystii zapisywać dzieci, które
    w przyszłym roku w naszej parafii chcą przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej.

1. Przyszła niedziela będzie trzecią niedzielą miesiąca września. Droga Krwi Chrystusa o godz. 14.30; Msza Święta ku czci Krwi Chrystusa z indywidualnym błogosławieństwem Relikwią Krwi Pańskiej o godz. 16.00.

1. Codziennie jest możliwość adoracji Relikwii Krwi Chrystusa, które są odsłaniane pół godziny przed Mszą Świętą, czyli w tygodniu o godz. 17.00, w niedzielę o godz. 17.30, a w czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie do Krwi Chrystusa, indywidualne błogosławieństwo Relikwią Krwi Pańskiej.

1. W poniedziałek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej; W wtorek – Wspomnienie Świętych Męczenników Korneliusz – Papieża i Cypriana – Biskupa; W czwartek – Święto Świętego Stanisława Kostki – Zakonnika.

1. W przyszłym tygodniu, po każdej Mszy Świętej do puszek będzie zbierana dobrowolna ofiara na archidiecezjalne uczelnie katolickie.

• 15.09 Poniedziałek: W int. Renaty i Jana o uratowanie ich małżeństwa
    • 16.09 Wtorek: Za śp. Mariana Kula (int. od córki Marii z rodziną)
    • 17.09 Środa: Za śp. Alojzego Michalika (int. od rodziny Sadaj)
    • 18.09 Czwartek: Za śp. Agnieszkę (10 rocz. śm) i za zmarłych z rodziny