Ogłoszenia parafialne na XXVIII Niedzielę Zwykłą (13.10.2024)

1. Dzisiaj po Mszy o godzinie 11.00 mają spotkanie dzieci przygotowujące się do I Komunii.

2. Jak co tydzień zapraszamy młodych (od 8 klasy podstawówki) na spotkanie Nowych Bukłaków o godz. 19.00 do salki młodzieżowej.

3. Zbiórka ministrantów, lektorów i kandydatów w sobotę o godz. 10.00.

4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowanie (wszystkie roczniki) w sobotę o 15.00 w salce młodzieżowej.

5. Za tydzień po Mszy o godz. 11.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii, a po nim spotkanie dla rodziców.

6. W przyszłym roku na przełomie lipca i sierpnia w Rzymie odbędzie się spotkanie z papieżem młodych z całego świata. Młodzież chętną do wyjazdu zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.

7. Za tydzień jest trzecia niedziela miesiąca. O godz. 14.30 zapraszamy na Dróżki wokół Sanktuarium (różaniec do Krwi Chrystusa), na błogosławieństwo relikwią Pańską, oraz na Mszę o godz. 16.00 w „nowym kościele”.

8. W poniedziałek 21 października przypada wspomnienie patrona nasze Parafii – św. Kaspra del Bufalo. Msza odpustowa będzie o godz. 17.30. Po Mszy i różańcu zapraszamy na świętowanie przy kawie, ciastku, wacie cukrowej, i wielu innych atrakcji…

9. Zapraszamy do codziennej modlitwy dziesiątką różańca. Potrzebujemy 9 osób żeby uzupełnić stan 2 róży. Kto zdecyduje się na taką modlitwę proszę, aby poinformował Proboszcza lub ks. Jana, który jest odpowiedzialnym za wspólnotę Żywego Różańca.

10. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie po Mszy o godz. 17.30 (z wyjątkiem czwartków kiedy w tym czasie jest nabożeństwo do krwi Chrystusa). W piątek modlitwę prowadzą dzieci. W niedzielę po Mszy o godz. 9.00.

11. Na kartka wyłożonych na końcu kościoła można zapisywać zmarłych za których będziemy się modlić podczas comiesięcznej modlitwy za zmarłych (pierwsza niedziela miesiąca o godz. 8.30).

12. Zapraszamy na pielgrzymkę do Włoch z okazji beatyfikacji ks. Jana Merliniego, Misjonarza Krwi Chrystusa, która odbędzie się w dniach 8 -16 stycznia 2025. W trakcie odwiedzamy Weroną, Mantuę, Asyż, Spoleto, Sienę, Bolonię, Rzym, Watykan. Więcej informacji na plakacie w gablocie.

Poniedziałek (14.10) Za Ś.P. Helenę, Kazimierę i Henryka Giżyńskich; Genowefę i Karola Cyngier

Wtorek (15.10) Za Ś.P. Wandę Lenox; Jadwigę i Eugeniusza Kurek

Środa (16.10) Za Weronikę z okazji 25 urodzin o potrzebne łaski