Ogłoszenia Parafialne na XI Niedziele Zwykłą

1. Nabożeństwo czerwcowe codziennie po Mszy Świętej o godzinie 17:30, a w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 18:00

1. W czwartek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi zakonnika.
  2. W sobotę zbiórka dla ministrantów o godzinie 10:00
  1. Odpust Krwi Chrystusa w naszym sanktuarium odbędzie się 30 czerwca. Suma odpustowa w kościele zostanie odprawiona o godzinie 11:00
  1. W czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie indywidualne błogosławieństwo Relikwią Krwi Pańskiej.
  1. Wciąż pamiętajmy o zbieraniu różnego rodzaju nakrętek plastikowych na rzecz naszego hospicjum i metek z herbaty „Lipton”. Można przynosić je do zakrystii. Na drzwiach oraz na tablicy ogłoszeni pojawił się plakat z oznaczeniami jakie przedmioty plastikowe można przynosić. Nie tylko nakrętki ale również różnego rodzaju pojemniki oraz butelki ale muszą one zawierać oznaczenia które są podane na plakacie.

Intencje Mszalne:

18.06 Poniedziałek:

19.06 Wtorek:

20.05 Środa: Za ks. Wojciecha Czernatowicza CPPS w 25. rocznicę przyjęcia święceń prezbiteratu

21.05 Czwartek: O uwolnienie od przekleństw, złych myśli i ataku złego dla Dariusza Maleja

22.06 Piątek:

23.06 Sobota: Za śp. Aleksandra Markowskiego

24.06 Niedziela:

09:00: Za śp. Natalię Sokolińską ( 11 r. śm.) i za śp. Jana Kowalczyka ( 1 r. śm.)

11:00: Za śp. Helenę Płusa, o radość nieba dla Niej.( int. od Domowego Kościoła)

18:00: