Ogłoszenia Parafialne na XX Niedziele Zwykłą

1. Dzisiejsza niedziela jest trzecią niedzielą sierpnia. Droga Krwi Chrystusa o godzinie 14:30. Mszy Św. ku czci Krwi Chrystusa z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała o godzinie 16:00. Po Mszy Św. indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.
  1. W przyszłą niedziele Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  1. W poniedziałek wspomnienie św. Bernarda: Opata i Doktora Kościoła We wtorek wspomnienia św. Piusa X: papieża W środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej W piątek święto świętego Bartłomieja, apostoła.
  1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na osoby poszkodowane przez żywioły które dotknęły nasz kraj.
  1. W czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie indywidualne błogosławieństwo Relikwią Krwi Pańskiej.
  1. W dniach 24-26 sierpnia na terenie naszego sanktuarium odbędą się IV Kasperiańskie Dni Młodych po hasłem: Wolność Mamy We Krwi. Zapraszamy do udziału w tych dniach przede wszystkim młodzież z naszej parafii i nie tylko ( zaprosicie swoich przyjaciół, znajomych , kuzynostwo itp.) rozpoczęcie w piątek o godzinie 17.00 Całkowity koszt udziału to 25 złotych.

Intencje Mszalne:

20.08 Poniedziałek: Msza św. błagalna o łaskę nawrócenia dla najbliższych.

21.08 Wtorek:

22.08 Środa:

23.08 Czwartek:

24.08 Piątek:

25.08 Sobota:

26.08 Niedziela:

09:00: Za śp. Janinę i Stefana Sikorskich.

11:00: Za śp. Józefa Mesjasz .

18:00: