Ogłoszenia parafialne na XXIV niedzielę zwykłą (11.09.2016)

1. Za tydzień przypada trzecia niedziela miesiąca września. Droga Krwi Chrystusa o 14:30. Msza św. o godz. 16.00 wraz z indywidualnym błogosławieństwem relikwią Krwi Chrystusa.
  2. 18 września 2016 r. po Mszy Świętej o godzinie 11.00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  3. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania, odbędzie się dzisiaj, po mszy św. o godz. 11.00. Jest to spotkanie dla obu grup.
  4. Codziennie jest możliwość adoracji Relikwii Krwi Chrystusa, które są odsłaniane pół godziny przed Mszą Świętą, czyli w tygodniu o godz. 17.00, w niedzielę o godz. 17.30, a w czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie do Krwi Chrystusa, indywidualne błogosławieństwo Relikwią Krwi Pańskiej.
  5. Wspomnienia liturgiczne: wtorek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła; środa – święto Podwyższenia Krzyża Świętego; czwartek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej; Piątek – wspomnienie Świętych Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa, męczenników.
  • 12.09 Poniedziałek: 1) Za śp. Marcina Pawłowskiego. Msza greg.
    2) Za siostry Elżbietanki, które w tym roku obchodzą 21 rocznicę ślubów zakonnych o łaskę wierności, świętość życia i Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej.
  • 13.09 Wtorek: 1) Za śp. Marcina Pawłowskiego. Msza greg.
    2) Za małżeństwo Wioletty i Romana o przebaczenie
    oraz za Janusza i Karolinę o wierność małżeńską.
  • 14.09 Środa: 1) Za śp. Marcina Pawłowskiego. Msza greg.
    2) W int. pielgrzymów i ich rodzin z Brałki i okolicy
  • 15.09 Czwartek: 1) Za śp. Marcina Pawłowskiego. Msza greg.
    2) Za śp. Tadeusza Migalskiego (od siostry Brygidy)
  • 16.09 Piątek: 1) Za śp. Marcina Pawłowskiego. Msza greg.
    2) Za Jadwigę i Zbigniewa Ułaszyn
  • 17.09 Sobota: 1) Za śp. Marcina Pawłowskiego. Msza greg.
    2) Za śp. Jana Suski o życie wieczne
    9.00 – Za śp. Leokadię i Teodora Janickich
    11.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Bożą dla rodziny Krysiaków
    16.00 – 1) Za uczestników pielgrzymi ludzi pracy NSZZ Solidarność Zelmer Rzeszów
    2) Za pielgrzymów
    18.00 – 1) Za śp. Marcina Pawłowskiego. Msza greg.
    2) W I rocznicę ślubu Magdaleny i Tomasza