Ogłoszenia parafialne na XXII niedzielę zwykłą (27.08.2016)

1. W czwartek o godz. 17.30 odbędzie się Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego oraz o powołania do grupy ministrantów.
  2. Najbliższy piątek jest pierwszym piątkiem miesiąca. Odwiedziny chorych od godziny 9.00, a spowiedź w kościele od godziny 16.30. Po Mszy Świętej o godz. 17.30 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 9.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa dziesiątką różańca. W Róży różańcowej wymiana tajemnic.
  4. W przyszłą niedzielę 04.09.16 będziemy sprawować dodatkową Mszę Świętą o godz. 16.00 w sąsiedztwie św. Łukasza. Wszystkich mieszkańców sąsiedztwa zapraszamy.
  5. 18.09.16 po Mszy Świętej o godzinie 11.00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  6. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania, odbędzie się 11 września, po mszy św. o godz. 11.00. Jest to spotkanie dla obu grup.
  7. Codziennie jest możliwość adoracji Relikwii Krwi Chrystusa, które są odsłaniane pół godziny przed Mszą Świętą, czyli w tygodniu o godz. 17.00, w niedzielę o godz. 17.30, a w czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie do Krwi Chrystusa, indywidualne błogosławieństwo Relikwią Krwi Pańskiej.
  8. Wspomnienia liturgiczne: poniedziałek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela; czwartek – wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy; sobota – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
  • 29.08 Poniedziałek: 1) Za śp. Klementynę Rutkiewicz. Msza greg.
    2) Za śp. Marcina Pawłowskiego. Msza greg.
  • 30.08 Wtorek: 1) Za śp. Klementynę Rutkiewicz. Msza greg.
    2) Za śp. Marcina Pawłowskiego. Msza greg.
  • 31.08 Środa: 1) Za śp. Marcina Pawłowskiego. Msza greg.
    2) O ulgę w cierpieniu i łaskę uzdrowienia z choroby
    nowotworowej dla Jana Kloca
  • 01.09 Czwartek: 1) Za śp. Marcina Pawłowskiego. Msza greg.
    2) Za śp. Bronisława i Halinę Dobosz oraz za śp. Jana i Janinę
    Pawłowskich oraz za zmarłych z rodziny
  • 02.09 Piątek: 1) Za śp. Marcina Pawłowskiego. Msza greg.
    2) Za pielgrzymów z Żar i Żagania
    3) Za Antosia Peteckiego w 4 rocznicę urodzin
  • 03.09 Sobota: 1) Za śp. Marcina Pawłowskiego. Msza greg.
    2) Za śp. Marię i Kazimierza Kmita
    9.00 – 1) Za śp. Edmunda Juretko
    2) Za śp. Barbarę Kryst (int. od rodziny Bejm, Nowak, Pięta)
    11.00 – 1) Za śp. Stanisławę Rybak (w 3. roczn. śm.)
    2) Chrzest
    16.00 – Msza św. w sąsiedztwie św. Łukasza
    18.00 – Za śp. Marcina Pawłowskiego. Msza greg.