Ogłoszenia parafialne na XXXIII Niedzielę Zwykłą

1. W tym roku kończy się kadencja Rada parafialna. Serdecznie dziękuję za poświęcony czas, służenie radą, branie odpowiedzialności za naszą Parafię. Do dzisiaj można zgłaszać kandydatów do nowej Rady Parafialnej.

2. Za tydzień obchodzimy dzień ludzi bezdomnych. Zapraszamy młodzież, która chciałaby się włączyć w wolontariat. O godz. 12.30 wyjeżdżamy do Parku Lisinieckiego, aby tam roznosić posiłki osobom bezdomnym.

3. W sobotę o godz. 11.00 jest zbiórka ministrantów i lektorów.

4. W sobotę zapraszamy młodzież na spotkanie „Kana Młodych”. Szczególnie zaproszeni są kandydaci do bierzmowania. Spotkanie jest w Hali Polonia od godz. 14.00 do 20.00.

5. W przyszłą niedzielę podczas Mszy zostaną poświęcone opłatki na stół wigilijny, które ministranci rozniosą po domach.

6. W przyszłą niedzielę podczas Mszy o godz. 11.00 zostaną poświęcone książeczki do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

7. Przez wszystkie niedziele listopada o godz. 8.40 modlimy się za zmarłych tzw. wypominki..

8. Za dwa tygodnie rozpoczyna się Adwent. Rozpoczniemy go rekolekcjami adwentowymi, które poprowadzi o. Piotr Łoza – paulin z Jasnej Góry. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa.