Grupy parafialne

Propozycje rozwoju duchowego oraz włączenia się w życie parafialne.

Dla wszystkich:

• Adoracja Najśw. Sakramentu – w piątki, godz. 18.00 – 19.00 – Propozycja dla każdego, kto pragnie spotkać się z Jezusem; powierzyć mu swoje sprawy…
  • Indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej – w czwartki, po Mszy św. o godz. 17.30 – Okazja aby doświadczyć uzdrawiającej mocy Krwi Chrystusa i obecności Jezusa poprzez indywidualne błogosławieństwo
  • Róża Różańcowa – indywidualna codzienna modlitwa, jedną tajemnicą (dziesiątką) w intencjach Kościoła. Wymiana tajemnic w pierwszą niedzielę miesiąca, po mszy św. o godz. 9.00

Dla dzieci i młodzieży:

• Msza św. z udziałem dzieci – raz na dwa tygodnie w niedzielę o godz. 11.00 – Na mszy św. homilia jest dialogowana z udziałem dzieci. W ogłoszeniach parafialnych jest zapowiadana ta msza św.
  • Ministranci – spotkania w soboty, godz. 11.00 – Propozycja dla dzieci i młodszej młodzieży, do służby liturgicznej jako ministranci i lektorzy.
  • Harcerze – spotkania w piątki, godz. 17.00 – Propozycja dla dzieci i młodzieży.

Dla młodzieży i młodych dorosłych:

• Grupa charytatywno-ewangelizacyjna – w czwartki, o godz. 19.30 – Zapraszamy wszystkich młodych, także młodych dorosłych na spotkania przy Słowie Bożym połączone z działalnością charytatywno-ewangelizacyjną. Okazja aby móc lepiej poznać, zrozumieć niedzielną Ewangelię oraz aby wzajemnie wpierać się i rozwijać wiarę. Grupę prowadzi ks. Damian.

Dla sakramentalnych małżeństw:

• Domowy Kościół – Zapraszamy małżeństwa. Informacje u pani Iwony tel. 668 402 288.

Dla związków niesakramentalnych:

• W każdą drugą niedzielę miesiąca o 15.00, w kaplicy Archidiecezjalnego Domu przy ul. Ogrodowej nr 24/44 (Radio „Fiat”), odbywa się spotkanie dla par żyjących w związkach niesakramentalnych.
    Dodatkowe informacje można uzyskać u ks. Wojciecha GAURY, który jest odpowiedzialny za tę formę
    duszpasterstwa w naszej Archidiecezji (tel. 600941805).

Dla mężczyzn:

• Droga Odważnych dla mężczyzn – spotkania raz w miesiącu w ostatnie środy oraz indywidualny rozwój duchowy przez portal www.odwazni.pl – Zapraszamy mężczyzn, którzy chcą zawalczyć o swoją tożsamość. Poprzez proponowane tematy odkrywamy męskie spojrzenie na wiarę, wskazujemy jak stać się spełnionym mężem, ojcem.
    Wejście w grupę poprzez rejestrację na stronie www.odwazni.pl
    Grupę prowadzi ks. Marcin wraz z liderami wspólnoty Przymierza Wojowników