Ogłoszenia parafialne II Niedzielę Wielkanocną (03.04.2016)

1. Jutro w poniedziałek, przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza św. o godz. 17:30.
  2. Zmiana tajemnic różańcowych dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  3. W przyszłą niedzielę 10 kwietnia odbędzie się spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Jest to spotkanie dla grupy pierwszej. Spotkanie dla grupy drugiej 17 kwietnia.
  4. W czwartek po Mszy Świętej jest nabożeństwo do Krwi Chrystusa a po nim indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.
  5. Mamy rok miłosierdzia. Sam Chrystus wielokrotnie prosił poprzez swoich świętych o to, abyśmy zanurzali w Bożym miłosierdziu wszystkie nasze sprawy, całą naszą codzienność. Dlatego codziennie o godz. 15.00 tutaj w Kościele, przed Relikwią Krwi Chrystusa jest odmawiana Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  • 4.04 Poniedziałek: Za śp. Marka Matyjaszczyka (int. od Sergiusza i Magdy z dziećmi)
  • 05.04 Wtorek: Prośba o wyzwolenie z mocy zła, o zbawczą moc i działanie Najświętszej Krwi Chrystusa w życiu Emilii Drewa, jej rodziny, znajomych, bliskich i osób powierzających się jej modlitwie, a także z prośbą o zdrowie, miłość, błogosławieństwo, pokój.
  • 06.04 Środa:
  • 07.04 Czwartek: W intencji Marcina i Beaty
  • 08.04 Piątek: W 40. rocznicę urodzin Zbigniewa o zdrowie, błogosła-wieństwo Boże, ochronę Krwi Chrystusa.
  • 09.04 Sobota:
    9.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
    9.00 – Za św. Ryszarda Kimla
    11.00 – Int. dziękczynna w 25-lecie zawarcia sakramentu małżeństwa Renaty i Krzysztofa z prośbą o potrzebne łaski i wzrastanie we wzajemnej miłości we wspólnocie Domowego Kościoła.
    11.00 – Int. dziękczynna w 3 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Kasi i Macieja, z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne dary i łaski.
    11.00 – Chrzcielna
    18.00 – O nawrócenie męża i kobiety z którą żyje, o uzdrowienie małżeństwa i zanurzenie w Najdroższej Krwi Chrystusa oraz o poprawienie relacji męża z córką.