Ogłoszenia parafialne III niedzielę Wielkiego Postu (28.02.2016)

1. Trwamy w okresie Wielkiego Postu. Dlatego bardzo gorąco zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00; Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.30.
  2. Mamy rok miłosierdzia. Sam Chrystus wielokrotnie prosił poprzez swoich świętych o to, abyśmy zanurzali w Bożym miłosierdziu wszystkie nasze sprawy, całą naszą codzienność. Dlatego codziennie o godz. 15.00 tutaj w Kościele, przed Relikwią Krwi Chrystusa jest odmawiana Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencjach całego Kościoła i świata, w intencjach naszej Ojczyzny, naszego Zgromadzenia, naszej Parafii i we wszystkich naszych osobistych sprawach.
  3. W czwartek po Mszy Świętej jest nabożeństwo do Krwi Chrystusa a po nim indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.
  4. Z tyłu Kościoła na stoliku leżą Skarbonki Miłosierdzia – na jałmużnę wielkopostną. Ta jałmużna pomoże w leczeniu dzieci i osób starszych.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00; spowiedź w Kościele od godz. 17.30.
  7. W piątek przypada Święto Świętego Kazimierza, Królewicza.
  8. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00. Będzie to spotkanie dla grupy pierwszej.
  • 29.02 Poniedziałek: O przemianę serca, powrót do Boga, o dobrą pracę i stabilizację w życiu dla Jacka oraz o błogosław. Boże dla całej rodziny
  • 01.03 Wtorek: O dar wiary i łaskę nawrócenia dla Anny
  • 02.03 Środa: O zanurzenie w Przenajdroższej Krwi Renaty i Tomasza Dąbrowskich
  • 03.03 Czwartek: W int. rodziny Klewińskich o ochronę Krwi Chrystusa i Boże błogosławieństwo