Ogłoszenia parafialne IV niedzielę Wielkiego Postu (06.03.2016)

1. Rekolekcje Parafialne będą w dniach 11-13 marca 2016, czyli najbliższy piątek, sobota i niedziela. Rekolekcje poprowadzi ks. Filip, nasz współbrat. Dlatego też w najbliższy piątek i sobotę Msze Święte będą o godz. 18.00. Spowiedź św. w sobotę od godz. 17:00
  2. Droga Krzyżowa w najbliższy piątek ze względu na rekolekcje, wyjątkowo o godz. 17.30. Gorzkie Żale w niedzielę (dzisiaj i w następną) o godz. 17.30.
  3. Dzieci ze szkoły w Kiedrzynie wraz z Siostrami Adoratorkami Krwi Chrystusa, przygotowały przedstawienie o założycielce sióstr Adoratorek, a naszej Patronce św. Marii de Mattias. I to przedstawienie (około 20 minutowe) tutaj w naszym Kościele będzie w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  4. W czwartek po Mszy Świętej jest nabożeństwo do Krwi Chrystusa a po nim indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.
  5. Z tyłu Kościoła na stoliku leżą Skarbonki Miłosierdzia – na jałmużnę wielkopostną. Ta jałmużna pomoże w leczeniu dzieci i osób starszych.
  6. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  7. Mamy rok miłosierdzia. Sam Chrystus wielokrotnie prosił poprzez swoich świętych o to, abyśmy zanurzali w Bożym miłosierdziu wszystkie nasze sprawy, całą naszą codzienność. Dlatego codziennie o godz. 15.00 tutaj w Kościele, przed Relikwią Krwi Chrystusa jest odmawiana Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  8. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00. Będzie to spotkanie dla grupy I. Natomiast spotkanie dla grupy II będzie w przyszłą niedzielę również po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  • 07.03 Poniedziałek: O łaskę nawrócenia i uwolnienie z nałogów dla Patryka
  • 08.03 Wtorek: O dar wiary i łaskę nawrócenia dla Ireneusza
  • 09.03 Środa: Za śp. Katarzynę i dusze w czyśćcu cierpiące
  • 10.03 Czwartek: O Boże miłosierdzie dla Angeliki i Sławka