Ogłoszenia parafialne II niedzielę Wielkiego Postu (21.02.2016)

 1. Trwamy w okresie Wielkiego Postu. Dlatego bardzo gorąco zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00; Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.30.
 2. Mamy rok miłosierdzia. Sam Chrystus wielokrotnie prosił poprzez swoich świętych o to, abyśmy zanurzali w Bożym miłosierdziu wszystkie nasze sprawy, całą naszą codzienność. Dlatego codziennie o godz. 15.00 tutaj w Kościele, przed Relikwią Krwi Chrystusa jest odmawiana Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencjach całego Kościoła i świata, w intencjach naszej Ojczyzny, naszego Zgromadzenia, naszej Parafii i we wszystkich naszych osobistych sprawach.
 3. W czwartek po Mszy Świętej jest nabożeństwo do Krwi Chrystusa a po nim indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.
 4. Dzisiaj mamy trzecią niedzielę miesiąca. Droga Krwi Chrystusa o godz. 14.30; Msza Święta ku czci Krwi Chrystusa o godz. 16.00.
 5. Jutro w poniedziałek przypada Święto Katedry Św. Piotra, Apostoła.
 6. Adres mailowy Rady Parafialnej: radaparafii@gmail.com; Gdyby ktoś miał uwagi, propozycje czy chciał się skontaktować z Radą Parafialną to może to uczynić przez tę stronę internetową.
 7. Mamy w naszym województwie ferie zimowe. Dlatego dzieciom, młodzieży i nam wszystkim udającym się na odpoczynek, życzymy dobrego, spokojnego i bezpiecznego czasu.
 8. Intencje Mszalne:
 • 22.02 Poniedziałek: W int. pielgrzymów z Krasnegostawu i ich rodzin o Boże błogosławieństwo
 • 23.02 Wtorek: W int. Beaty
 • 24.02 Środa:
 • 25.02 Czwartek: W int. Elżbiety o opiekę Bożą i ochronę Krwi Chrystusa
 • 26.02 Piątek:
 • 27.02 Sobota:
 • 28.02 Niedziela:
  9.00 – W int. ojca Matusika o ochronę Krwi Chrystusa
  11.00 – Za śp. Irenę Skwarnicką
  18.00 – W I rocznicę urodzin Maksymiliana o łaskę zdrowia i dalsze Boże błogosławieństwo i Bożą opiekę dla niego i rodziców
  18.00 – W int. Sergiusza o uwolnienie od nałogów i łaskę zdrowia
Bookmark the permalink.

Comments are closed.