Ogłoszenia parafialne V niedzielę zwykłą (07.02.2016)

1. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  2. W myśl wytycznych Konferencji Episkopatu Polski od dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Bardzo wszystkich prosimy o modlitwę w tej intencji.
  3. Od środy rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. W środę popielcową Msza Święta z posypaniem głów popiołem na znak pokuty i umartwienia o godz. 17.30. W środę również obowiązuje post ścisły, tj. jakościowy i ilościowy.
  4. Bardzo gorąco zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych.
    Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00;
    Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.30.
  5. W najbliższy czwartek przypada Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji, po Mszy Świętej, każdy kto zechce, będzie mógł przyjąć sakrament namaszczenia chorych.
  6. W czwartek również po sakramencie namaszczenia chorych będzie indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.
  7. Adres mailowy Rady Parafialnej: radaparafii@gmail.com; Gdyby ktoś miał uwagi, propozycje czy chciał się skontaktować z Radą Parafialną to może to uczynić.
  8. Mamy rok miłosierdzia. I na prośbę członków Rady Parafialnej codziennie o godz. 15.00 tutaj w Kościele, przed Relikwią Krwi Chrystusa jest odmawiana Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencjach naszej Ojczyzny, naszego Zgromadzenia, naszej Parafii i we wszystkich naszych osobistych sprawach.
  9. W przyszły tygodniu będzie spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania po Mszy Świętej o godz. 11.00. Będzie to spotkanie dla grupy drugiej.
  • 08.02 Poniedziałek: Gregorianka. W intencji Marcina o uwolnienie od złego ducha przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi, św. Michała Archanioła, św. Jana Pawła II i św. Ojca Pio od przekleństw, magii, okultyzmu, o uzdrowienie wewnętrzne, łaskę wiary, mądrość i roztropność o miłość i pokój, oraz o dobre relacje z rodziną a zwłaszcza z mamą (21)
  • 09.02 Wtorek:
    1. Z okazji pierwszej rocznicy urodzin Helenki o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niej
    2. Gregorianka (22)
  • 10.02 Środa: Gregorianka (23)
  • 11.02 Czwartek: Gregorianka (24)
  • 12.02 Piątek: Gregorianka (25)
  • 13.02 Sobota: Gregorianka (26)
    9.00 – Za śp. Bożenę Mateja
    9.00 – Gregorianka (27)
    11.00 – Za śp. Wandę Frydrych (I rocznica śmierci)
    11.00 – Za śp. Józefa Frydrych