Ogłoszenia parafialne III niedzielę zwykłą (24.01.2016)

 1. Podsumowanie naszej wizyty duszpasterskiej. W tym roku przyjęto nas w 217 domach, w który mieszka 761 osób. To jest około 2/3 mieszkańców naszej parafii. Tym wszystkim, którzy nas przyjęli bardzo dziękujemy za wspólną modlitwę i wspólną rozmowę. Taka wizyta zawsze jest wielkim ubogaceniem dla nas kapłanów. Dalej obiecujemy naszą modlitwę w tych wszystkich waszych sprawach a i o tą modlitwę za nas tutaj bardzo prosimy.
 2. Ogłoszenie o spotkaniu Stowarzyszenia Magnificat. Jest to spotkanie dla kobiet w każdym wieku i to spotkanie odbędzie w najbliższy piątek 29 stycznia o godz. 18.00 w restauracji Astoria hotelu Sonex przy ul. Krakowskiej 45.
 3. W czwartek po Mszy Świętej będzie nabożeństwo do Krwi Chrystusa a po nim indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.
 4. Ogłoszenie członka Rady Parafialnej. Czego dotyczyło można przeczytać na stronie internetowej naszej parafii.
 5. Spotkanie grupy na rozważanie Ewangelii, będzie 28 stycznia 2016 (czwartek) o godz. 18:30. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Spotkania są w Domu Rekolekcyjnym św. Wawrzyńca. Prowadzi ks. Marcin
 6. Intencje Mszalne:
 • 25.01 Poniedziałek:
  1. Z okazji 24 rocznicy urodzin Piotra, O łaskę zdrowia, błogosławieństwo Boże, o rozeznanie drogi życiowej i o ochronę Krwi Chrystusa dla niego
 • 2. O uwolnienie Marcina od przekleństw, magii, okultyzmu, o uzdrowienie wewnętrzne, łaskę wiary, mądrość i roztropność o miłość i pokój, oraz o dobre relacje z matką (7)
 • 26.01 Wtorek: O uwolnienie Marcina od przekleństw, magii, okultyzmu, o uzdrowienie wewnętrzne, łaskę wiary, mądrość i roztropność o miłość i pokój, oraz o dobre relacje z matką (8)
 • 27.01 Środa: O uwolnienie Marcina od przekleństw, magii, okultyzmu, o uzdrowienie wewnętrzne, łaskę wiary, mądrość i roztropność o miłość i pokój, oraz o dobre relacje z matką (9)
 • 28.01 Czwartek: O uwolnienie Marcina od przekleństw, magii, okultyzmu, o uzdrowienie wewnętrzne, łaskę wiary, mądrość i roztropność o miłość i pokój, oraz o dobre relacje z matką (10)
 • 29.01 Piątek: O uwolnienie Marcina od przekleństw, magii, okultyzmu, o uzdrowienie wewnętrzne, łaskę wiary, mądrość i roztropność o miłość i pokój, oraz o dobre relacje z matką (11)
 • 30.01 Sobota: O uwolnienie Marcina od przekleństw, magii, okultyzmu, o uzdrowienie wewnętrzne, łaskę wiary, mądrość i roztropność o miłość i pokój, oraz o dobre relacje z matką (12)
 • 31.01 Niedziela:
  9.00 – O uwolnienie Marcina od przekleństw, magii, okultyzmu, o uzdrowienie wewnętrzne, łaskę wiary, mądrość i roztropność o miłość i pokój, oraz o dobre relacje z matką (13)
  11.00 – Z okazji 9 rocznicy otwarcia Przychodni LEGE ARTIS przy ul. Kutnowskiej 4, o miłosierdzie Boże i wszelkie potrzebne dary dla personelu i wszystkich pacjentów
  18.00 –
Bookmark the permalink.

Comments are closed.