Ogłoszenia parafialne na XI niedzielę zwykłą

1. Mamy miesiąc czerwiec. Nabożeństwa czerwcowe tutaj w Kościele są po Mszach Świętych. W tygodniu po Mszy Świętej o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  2. W przyszłym tygodniu będzie trzecia niedziela miesiąca. Nie będzie jednak Drogi Krwi Chrystusa ani dodatkowej Mszy Świętej ku czci Krwi Chrystusa ze względu na zbliżający się Odpust Krwi Chrystusa, który będziemy obchodzili 28 czerwca.
  3. W czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie czerwcowym indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.
  4. W poniedziałek – Wspomnienie Błogosławionej Jolanty, Zakonnicy; W środę – Wspomnienie Świętego Brata Alberta Chmielowskiego, Zakonnika.
  • 15.06 Poniedziałek: 1. Za śp. Kazimierza, Jana i Jadwigę Mroczek
  • 16.06 Wtorek: Gregorianka: Za śp. Anielę i Franciszka Szota
  • 17.06 Środa: Gregorianka: Za śp. Anielę i Franciszka Szota
  • 18.06 Czwartek: 1. Dziękczynno – błagalna. W podziękowaniu za otrzymane łaski w rodzinie Barbary i Leszka, z prośbą o dalszą Bożą opiekę i błogosławieństwo dla małżonków i ich dzieci: Pawła, Krzysztofa i Ani