Ogłoszenia parafialne na XIII niedzielę zwykłą

1. Do wtorku zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, a od środy na nabożeństwa lipcowe do Krwi Chrystusa, które będą po Mszach Świętych. W tygodniu po Mszy Świętej o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  2. Dzisiaj w naszym Sanktuarium przeżywamy doroczny Odpust Krwi Chrystusa. Suma odpustowa o godz. 11.00. Przewodniczył będzie Dziekan naszego dekanatu ks. Adam Zyzik. Kazanie odpustowe powie Ojciec duchowny naszej archidiecezji ks. Bernard Kozłowski. Zaraz po Mszy Świętej będzie Droga Krwi Chrystusa a po niej posiłek, rozmowy i przyjęcie indywidualnego błogosławieństwa relikwią Krwi Pańskiej.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00; Spowiedź w Kościele od godz. 16.30.
  4. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłym tygodniu po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  5. W poniedziałek – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza Święta o godz. 17.30. W piątek – Święto Świętego Tomasza, Apostoła.
  6. W czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie lipcowym indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.
  • 29.06 Poniedziałek: Gregorianka: Za śp. Anielę i Franciszka Szota
  • 30.06 Wtorek: