Ogłoszenia parafialne na XII niedzielę zwykłą

1. Mamy miesiąc czerwiec. Nabożeństwa czerwcowe tutaj w Kościele są po Mszach Świętych. W tygodniu po Mszy Świętej o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  2. Dzisiaj mamy trzecią niedzielę miesiąca. Nie będzie jednak Drogi Krwi Chrystusa ani dodatkowej Mszy Świętej ku czci Krwi Chrystusa ze względu na zbliżający się Odpust Krwi Chrystusa, który będziemy obchodzili w najbliższą niedzielę.
  3. Suma odpustowa o godz. 11.00. Przewodniczył będzie Dziekan naszego dekanatu ks. Adam Zyzik. Kazanie odpustowe powie Ojciec duchowny naszej archidiecezji ks. Bernard Kozłowski. Zaraz po Mszy Świętej będzie Droga Krwi Chrystusa a po niej posiłek, rozmowy i przyjęcie indywidualnego błogosławieństwa relikwią Krwi Pańskiej.
  4. W czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie czerwcowym indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.
  5. W poniedziałek – Wspomnienie Błogosławionej Jolanty, Zakonnicy; W środę – Wspomnienie Świętego Brata Alberta Chmielowskiego, Zakonnika.
  • 15.06 Poniedziałek: 1. Za śp. Kazimierza, Jana i Jadwigę Mroczek
  • 16.06 Wtorek: Gregorianka: Za śp. Anielę i Franciszka Szota
  • 17.06 Środa: Gregorianka: Za śp. Anielę i Franciszka Szota
  • 18.06 Czwartek: 1. Dziękczynno – błagalna. W podziękowaniu za otrzymane łaski w rodzinie Barbary i Leszka, z prośbą o dalszą Bożą opiekę i błogosławieństwo dla małżonków i ich dzieci: Pawła, Krzysztofa i Ani