Ogłoszenia parafialne na XVIII niedzielę zwykłą

1. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  2. W czwartek przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Msza Święta jak na tygodniu o godz. 17.30.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Nie będzie w tym dniu odwiedzin chorych. Spowiedź w Kościele od godz. 16.30.
  4. W wtorek – Wspomnienie Świętego Jana Marii Vianeya, Prezbitera; W sobotę – Wspomnienie Świętego Dominika, Prezbitera.
  5. W czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie do Krwi Chrystusa indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.
  6. Wszystkim udającym się na wakacje życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku i powrotu do swoich domów.
  • 03.08 Poniedziałek: Gregorianka – za śp. Pawła Puzio
  • 04.08 Wtorek:
    1. Za śp. Cecylię Winiarską (int. od rodziny Hejduk)
  • 05.08 Środa:
    1. Za śp. rodziców: Mariannę i Józefa oraz za wszystkich zmarłych z rodziny
  • 06.08 Czwartek:
    1. Za śp. Piotra Sędzielewskiego
  • 07.08 Piątek:
    1. Za śp. Genowefę Petecką (1 rocznica śmierci)
    2. Z okazji 25 rocznicy sakramentu małżeństwa Beaty i Roberta w podziękowaniu za otrzymane dotychczasowe łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i Bożą opiekę
    3. Gregorianka – za śp. Pawła Puzio
  • 08.08 Sobota: