Ogłoszenia parafialne na XVI niedzielę zwykłą

1. Mamy miesiąc lipiec. Miesiąc poświęcony Krwi Chrystusa. Zapraszamy do Kościoła na nabożeństwa lipcowe. Te nabożeństwa są po Mszach Świętych. W tygodniu po Mszy Świętej o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  2. Dzisiaj jest trzecia niedziela miesiąca lipca. Droga Krwi Chrystusa o godz. 14.30; Msza Święta ku czci Krwi Chrystusa o godz. 16.00.
  3. W poniedziałek – Wspomnienie Błogosławionego Czesława, Prezbitera; W środę – Wspomnienie Świętej Marii Magdaleny; W czwartek – Święto Świętej Brygidy, Zakonnicy; W piątek – Wspomnienie Świętej Kingi, Dziewicy; W sobotę – Święto Świętego Jakuba, Apostoła.
  4. W najbliższą niedzielę, 26 lipca, po każdej Mszy Świętej będzie poświęcenie pojazdów. Bardzo prosimy w tym dniu o zaparkowanie pojazdów na parkingu za garażami.
  5. W czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie lipcowym indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.
  6. Wszystkim udającym się na wakacje życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku i powrotu do swoich domów.
  • 20.07 Poniedziałek: 1. Dziękczynno – błagalna, w 43 rocznicę sakramentu małżeństwa Zofii i Mariana
    2. Gregorianka – za śp. Pawła Puzio
  • 21.07 Wtorek: 1. Na zadośćuczynienie za grzechy Zofii, Mariana, Mariusza, Teresy, Grzegorza i Krzysztofa z rodzinami
  • 22.07 Środa: 1. O dar potomstwa dla Marzeny i Adama