Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Wielkiego Postu (18.02.2024)

1. Dzisiaj o godz. 14.30 zapraszamy na Dróżki – różaniec do krwi Chrystusa wokół Sanktuarium oraz na dodatkową Mszę o 16.00 w „nowym kościele”.

2. Droga krzyżowa dla dorosłych w piątek o godz. 17.00. Droga krzyżowa z udziałem dzieci o godz. 18.00.

3. Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 8.30.

4. Za tydzień po Mszy o godz. 11.00 zapraszamy do auli Domu Rekolekcyjnego na „spotkania małżeńskie”.

5. Jak w każdą niedzielę o 19.00 zapraszamy młodzież do naszego duszpasterstwa „nowe bukłaki” w salce młodzieżowej (wejście po schodach przy toaletach).

6. Dziękuję za przekazane w zeszłym tygodniu pieniądze na pomoc Stowarzyszeniu Betel, które wspiera osoby z niepełnosprawnością. Przekazaliście 1355 zł.

7. Za tydzień taca będzie przeznaczona na budowę kościoła.

8. Ze stolika z czasopismami można zabrać ulotkę informującą o duszpasterstwie młodzieży, którym opiekują się Misjonarze Krwi Chrystusa.

Poniedziałek (19.02) Za Ś.P. Ewę Radomską w podziękowaniu za życie z prośbą o Miłosierdzie Boże (od rodziny Mielczarków i Radomskich)

2) Za Ś.P. dziadków z rodzin Paszewskich, Laskowskich, Kwaśnickich, Drzewieckich

Wtorek (20.02) Za Ś.P. Ewę Radomską w podziękowaniu za życie z prośbą o Miłosierdzie Boże (od rodziny Mielczarków i Radomskich)

2) Za Ś.P. Wiesławę Paszewską i jej rodziców Józefę i Stanisława Laskowskich